Динамо Київ 7 Листопада, 15:55 1763
Молодіжний склад київського «Динамо» обіграв однолітків зі «Сталі» завдяки хет-трику Мякушка | 19-27
У суботу, 7 листопада, о 14:00 на НТБ «Динамо» в Конча-Заспі розпочався матч молодіжної першості між киянами та «Сталлю». Поєдинок завершився з рахунком 4:1.

Чемпіонат U-21. 14 тур. «Динамо» (Київ) U-21 - «Сталь» (Дніпродзержинськ) U-21. 4:0.

Стартові склади

«Динамо»: Бущан Георгій, Азацький Олександр, Лук'янчук Павло (Дубінчак Владислав, 82) , Болденков Валерій (К), Нестеренко Андрій, Оріховський Павло, Мякушко Сергій, Казаков Максим (Вантух Роман, 85), Андрієвський Олександр, Книш Данило (Немтінов Євген, 79), Яремчук Роман.

«Сталь»: Пеньков Герман, Єфімчук Олег (К) (Матвєєв Кирило, 67), Янко Віталій, Савін Владислав, Васін Денис, Луговий Єгор (Грачов Гліб, 46), Соболь Ілля (Пазенко Роман, 32), Євдокимов Антон, Задерака Максим, Клак Олексій, Яловенко Рома.

Попередження: Віталій Янко (9), Максим Казаков (22),

Вилучення: Герман Пеньков (28)

Голи: Сергій Мякушко (з пенальті, 32), Сергій Мякушко (78), Євген Немтінов (79), Сергій Мякушко (83), Васін Денис (з пенальті, 87).

_______________________________________________________________

Гру розпочали сміливо і активно гості. На 6-ій хвилині вони створили перший небезпечний момент у грі. Увірвавшись до штрафного майданчику, півзахисник «Сталі» Олексій Клак завдав удару, але трохи не влучив у дальній кут воріт.

Уже на 14 хвилині динамівці відповіли небезпечним моментом. Нападник «Динамо» Роман Яремчук, опинившись на лінії штрафного майданчика, спробував переграти воротаря «Сталі» Германа Пенькова, але той перевів м'яч на кутовий.

На 28 хвилині півзахисник «біло-синіх» Максим Казаков пасом урозріз вивів Оріховського на голкіпера, Пеньков змушений був збити Павла, за що був вилучений з гри. Арбітр призначив пенальті.

11-метровий удар виконав Сергій Мякушко, обігравши запасного голкіпера «Сталі» Романа Пазенка. 1:0.

Після вилученння гості здаються вже не такими активними і динамівці користуються цим шансом, продовжуючи атакувати.

У компенсований час футболісти «Динамо» мали шанс подвоїти свою перевагу. З передачі півзахисника Олександра Андрієвського нападник Данило Книш розстрілював ворота суперника, але воротар «Сталі» врятував свою команду.

У другому таймі на полі кращими виглядають динамівці. У Романа Яремчука на 58 та 65 хвилинах були шанси забити гол у ворота суперника, але перший удар заблокував захисник, а другий відбив воротар.

Нарешті на 75 хвилині гості вирішили реабілітуватися і пішли в атаку, але вчасно у гру вступив голкіпер «Динамо» Георгій Бущан.

На 78 хвилині дубль оформлює Сергій Мякушко, реалізувавши вихід 1 на 1 з голкіпером - 2:0, а на 79-ій, щойно вийшовши на заміну, забиває гол Євген Немтінов з передачі голкіпера суперника. 3:0.

На 83 хвилині Сергій Мякушко забив свій третій гол у поєдинку, обігравши захисника «Сталі». 4:0.

На 87 хвилині у ворота георгій Бущана арбітр призначив пенальті, яке реалізував Денис Васін. 4:1.

Таким чином, кияни набирають 3 очки у матчі і займають друге місце у тірнірній таблиці з 29 очками.