​Олександр Бабич: «Якщо брати другий тайм, то «Олімпік» забив гол заслужено»

Футбол України 7 Листопада, 17:47 683
​Олександр Бабич: «Якщо брати другий тайм, то «Олімпік» забив гол заслужено»  | 19-27
Головний тренер «Чорноморця» ​Олександр Бабич​ – про гру проти «Олімпіка».
«Перший тайм ми зіграли агресивно, щільно, компактно, розуміли, що суперник добре вибігає в атаки. Багато в першому таймі пресингували, але до кінця все-таки не виконали установку. Другий тайм був протилежним. Були великі розриви між лініями. Дуже багато передач проходило між лініями. Не було тієї густини, яка була в першому таймі. За рахунок цього нас дуже часто повертали обличчям до своїх воріт. Вважаю, що, якщо брати другий тайм, то заслужено «Олімпік» забив гол. Плюс до всього ми говоримо, що якщо в обороні у нас будуть індивідуальні помилки, то нам буде важко досягати позитивного результату», - цитує Бабича chernomorets.odessa.ua.