​Антон Котляр: «Нічия для нас буде дуже хорошим результатом»

Динамо Київ 7 Листопада, 20:09 915
​Антон Котляр: «Нічия для нас буде дуже хорошим результатом»
Півзахисник дніпродзержинської «Сталі» Антон Котляр в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про підготовку команди до недільного матчу з «Динамо».

- Команда знаходиться в хорошому стані. Готуємося так, як і до кожного матчу, налаштовуємося. Знаємо, що це чемпіон минулого сезону. У «Динамо» всі висококласні виконавці і кожен по своєму сильний. Тому ми не дивимося на імена, будемо виходити і грати. Неважливо, хто там грає. Ми будемо показувати свою гру. Будемо битися, намагатися відібрати очки.

- Який результат для вас завтра буде вважатися вдалим?

- Ми повинні постаратися зачепитися за будь-які очки. Нічия для нас буде дуже хорошимрезультатом.

- «Сталі» під силу відібрати очки у «Динамо»?

- Будемо старатися, викладатися на полі. Якщо кожен гравець зіграє навіть не на 100%, а на 120%, то, я думаю. результат буде позитивним.

- Упущена виїзна перемога в Одесі зіпсувала вам настрій?

- Так, звичайно. Це мали бути наші 3 очки, але це футбол і ніхто від такого не застрахований. Шкода втрачати на останніх хвилинах 2 очка.

- Чи була зустріч з керівництвом в недавній час? Може пообіцяли щось на випадок вдалого результату проти «Динамо»?

- Поки нічого не було, нічого нам не говорили. Це все залежить від керівництва. Як зіграємо, так і буде.

- Команда втратила двох ключових гравці на завтрашній матч. Це капітан Максим Каленчук та Денис Васін. Сильно буде не вистачати їх завтра?

- Звичайно. У нас кожен гравець на вагу золота, тому кожна втрата для нас дуже важка. Але нічого, ми будемо виходити і грати «за себе і за того хлопця».

Розмовляв Ігор Гусаков