Сергій Назаренко: «Я розірвав контракт з «Металістом»

Футбол України 7 Листопада, 23:17 1710
Сергій Назаренко: «Я розірвав контракт з «Металістом»
Вранці напередодні поєдинку «Карпати» - «Металіст» стало відомо, що харків'яни позбулися одного зі своїх ключових футболістів - півзахисника Сергія Назаренка.

При цьому виявилося, що Назаренко відсутній не тільки в заявці на матч, але і в загальній сезонній заявці клубу на чемпіонат України 2015/2016.

За деякою інформацією Сергій влаштував бойкот харківському клубу через заборгованості по зарплаті, внаслідок чого «Металіст» залишив його за бортом під час виїзду до Львова. Sport Arena вдалося додзвонитися Сергію, і виявилося, що ситуація йде зовсім іншим шляхом.

- Так, я не опинився в заявці, тому що тепер я не граю в «Металіст«і, - сказав 35-річний хавбек. - За обопільною згодою ми припинили співпрацю з харків'янами, і тепер я - вільний агент.

- Причина - фінансова бойкот?

- Поки не хочу це коментувати. Ситуація в клубі дуже складна, але постараємося знайти рішення проблем.

Що тепер? Повертаюся до Дніпропетровська, тепер буду жити там і в статусі вільного агента вирішувати всі питання», - резюмував Назаренко.

Сергій Назаренко перебрався в «Металіст» взимку 2015 року, зігравши за харків'ян 14 матчів і забивши 1 гол. Раніше Назаренко виступав за одеський «Чорноморець» і сімферопольську «Таврію» (які, до слова, теж відразу не відпустили футболіста без фінансових історій), а також дніпропетровський «Дніпро», за який зіграв понад 250-ти матчів.

Максим Сухенко