Динамо Київ 8 Листопада, 13:38 964
Віктор Вацко: «Чому Гармаш і Гусєв були в запасі - питання до тренерського штабу» | 19-27
Відомий коментатор - про свої враженнями від гри «Челсі» - «Динамо» (2:1).
«Я не можу сказати, що мені було соромно за гру «Динамо», що «Динамо» було безнадійним у цьому поєдинку.

Дійсно, перший тайм був слабким. Насамперед з точки зору амбіцій гри на атаку. Але це лише відрізок матчу. Зрештою, у цей відрізок, якщо говорити про надійність в захисті, «Челсі» фактично нічого не змогло створити. Автогол Драговича - це нещасний випадок, але аж ніяк не 100% момент, створений господарями.

Справді, претензії за грою можна висловлювати багатьом футболістам «Динамо» Багато хто зіграв нижче своїх можливостей. Але, з іншого боку, команда грає так, як їй дозволяє суперник. А суперником були аж ніяк не колгоспники, що вийшли побуцкати м'яча у перерві між випиванням самогону, а визнані топові високооплачувані футболісти. Чемпіони Англії.

Чому Гармаш залишився в запасі - питання до тренерського штабу. Так само, як і терпець до гри Гонсалеса у ситуації, коли є Гусєв, який своїм футболом щонайменше нічим не поступається Дерлісу.

Шанси на вихід не хочу оцінювати. Гра покаже. Проте, думаю, що з «Порту» ніхто у відкритий футбол грати не помчить - занадто висока ціна помилки. Тим більше, у матчі з суперником, що, м'яко кажучи, не поступається тобі за класом і є лідером групи. Тому тут насамперед важливо вибудувати тактику на поєдинок грамотно і виважено», - написав Вацко у своїй конференції на сайті Matchday.