Владислав Гельзін: «Шеріф отримав гроші на рік вперед, тому йому можна не платити ще півроку»

Футбол України 8 Листопада, 16:04 1276
Владислав Гельзін: «Шеріф отримав гроші на рік вперед, тому йому можна не платити ще півроку»
Президент «Олімпіка» прокоментував ситуацію з шантажем, у якому його звинуватив півзахисник донецької команди Іса Шеріф.

- Сьогодні з'явилася інформація про те, що Іса Шеріф не отримує зарплату вже більше трьох місяців. Можете прокоментувати?

- Іса підійшов до нас і попросив платити більше, ніж прописано в контракті, тому що у нього в Нігерії складна ситуація - сподіватися більше нема на кого. Ми погодилися. Потім ми запитуємо, чи буде він підписувати новий контракт, а він відмовляється. Ми перерахували і зрозуміли, що він нам ще й винен залишиться, тому що за ці гроші він повинен був би ще рік у нас грати.

Він переотримав грошей на рік вперед. У нього в контракті одна цифра, а він отримує майже удвічі більше. Він погано з фінансами дружить. Ми зараз надамо всі зарплати, які він отримував і розписувався під кожною зарплатною відомістю, і він порахує, що переотримав майже на рік вперед.

- Чому він отримує більше?

- Він отримує більше тому, що заслуговував, коли грав в основному складі. Насправді, він забув ситуацію, як з'явився в клубі і як вийшло так, що він заграв у професійному футболі. У свою чергу, він нам допоміг, і ми йому допомогли - отут обопільна ситуація. Але я не думаю, що це сам Іса Шеріф роздуває - агенти, напевно, тому що сам він на таке б не пішов. Агенти, напевно, контракт теж не дивилися.

- Тобто останні три місяці зарплату він не отримує?

- Я ще раз повторюю, що Іса переотримав гроші, тому йому можна не платити ще півроку.

- Він уже прийняв рішення йти?

- Ймовірніше за все, - цитує Гельзіна Sport Arena.