Cловенцям достатньо забити Україні один гол. Для всього іншого є Хандановіч

Збірна України 8 Листопада, 17:02 1668
Cловенцям достатньо забити Україні один гол. Для всього іншого є Хандановіч | 19-27
295 хвилин. Саме стільки не пропускає голкіпер збірної Словенії Самір Хандановіч, який уже четвертий сезон грає за міланський «Інтер».

Востаннє він виймав м'яч з сітки своїх воріт 24 жовтня у виїзній грі проти «Палермо». Потім «Інтер» переміг «Болонью» та «Рому», а сьогодні здолав на виїзді «Торіно». Рахунок однаковий – 1:0. Відзначимо, що український захисник «Торіно» Василь Прийма, попри прогнози італійських газет, весь матч провів на лаві запасних.

Але нас, насамперед, цікавить Хандановіч, який уже 14 листопада має вийти на поле «Арени Львів» проти команди Михайла Фоменка у найважливіших для нас матчах дворіччя.

Сьогодні на туринському «Олімпіко» словенський голкіпер не творив такі дива, як тижнем раніше. Можна навіть тішити себе тим, що на 30-й хвилині Хандановічу та «Інтеру» відверто пощастило: Марко Бенассі, півзахисник «Торо» та вихованець «Інтера», завдав обвідного удару. Хандановіч застиг на місці і тільки поглядом провів м'яч. Той влучив у поперечину.

Зате в другому таймі словенець показав, що зберігає відмінний рівень форми. Для початку, уже на 48-й хвилині, парирував удар Квальярелли впритул, впорався з добиванням Белотті. Згодом впорався зі ще одним «пострілом» Квальярелли, а головне – словенський голкіпер нині у настільки відмінній формі, що практично не помиляється, приймаючи рішення. Розважливо грає на лінії та на виходах; коли треба – як на 88-й хвилині матчу в Турині – кидається напереріз супернику і перериває його передачі. Якби нас нині попросили назвати слабкі сторони Хандановіча, то ми б тільки почухали потилицю.

Якщо комусь цікаво: «Інтер», нагадаємо, переміг (1:0) завдяки голу Кондогбіа у заключній частині першого тайму. Команда Хандановіча знову стала одноосібним лідером чемпіонату Італії і збереже цей статус принаймні до 23.30, коли свій матч у Генуї проти місцевої «Сампдорії» закінчить «Фіорентина».