Віталій Кварцяний: «Сьогодні я задоволений настроєм команди»

Футбол України 8 Листопада, 19:53 501
Віталій Кварцяний: «Сьогодні я задоволений настроєм команди»
Наставник «Волині» - про перемогу над «Ворсклою».
- Дуже важливий матч був сьогодні. Команда дуже старалася виграти. Ми не змогли реалізувати багато гольових моментів із Ужгородом, і я хвилювався, щоб сьогодні не було подібного. Бо «Ворскла» - це команда, яка не дозволить стільки моментів створити. Хоча сьогодні ми ще мали три-чотири нагоди.

Приємно, що сьогодні відбулася гра, в якій ми добре боролися, намагалися не поступитися в цьому компоненті. Хоча команда ще повинна над цим багато працювати. У нас попереду матч із «Шахтарем» - там, якщо будемо припускатися багатьох помилок і поступатися в боротьбі, то виграти не зможемо.

Але сьогодні я задоволений настроєм. Полтава має силу в тому, що це зіграний колектив, кожен знає своє місце. Вдало зіграв Логінов. Я задоволений його діями, не знаю, як далі піде, але має самовіддачу.

Взагалі, перемогу сьогодні присвячуємо нашим майбутнім виборам. Я переконаний, що виграємо. І мером Луцька буде людина, яка любить спорт, любить футбол. Я маю на увазі Олександра Товстенюка.

Майбутнім мером має бути людина, яка любить спорт. Я нічого не маю проти Миколи Ярославовича, але він не може бути мером, бо йому байдужий спорт. Як і голова ОДА Володимир Гунчик. Вони далекі від народу, від сьогодення і перспективи. Вони ніколи не будуть робити життя кращим. Не можна, щоб люди, які не хочуть покращення життя людям іншим, були знову при владі», - цитує Кварцяного fcvolyn.net.