Орест Кузик: «Зіграність орендованих динамівців - це позитивний аспект, але...»

Динамо Київ 9 Листопада, 11:55 1608
Орест Кузик: «Зіграність орендованих динамівців - це позитивний аспект, але...»
Орендований у «Динамо» хавбек «Говерли» після матчу з «Дніпром» прокоментував поразку своєї команди з рахунком 0:2.

- Всю гру ми оборонялися, ніякого конструктиву попереду не було. Фактично нічого не створили біля воріт суперника. Будемо розбирати гру і робити висновки.

- «Говерла» в останні роки часто відбирала очки у «Дніпра». Якось особливо налаштовувалися на суперника?

- Завжди особливо налаштовуєшся на ігри проти грандів українського футболу. «Дніпро» - теж команда з великим ім'ям, яка грає в єврокубках. Тому так і виходило, що ми з ними внічию зіграли кілька останніх матчів. Нічого особливого в цьому немає.

- Розраховували на те, що «Дніпро» на даний момент не в кращому моральному стані після поразки від «Сент-Етьєна» в Лізі Європи?

- Звичайно. Ми переглядали їхні ігри, у тому числі і матч з «Сент-Етьєном». З одного боку, це їх морально надломило, але з іншого - навпаки, на цей матч вони вийшли злими. Виходячи з цього, налаштовувалися відповідно.

- Наскільки сьогодні для «Говерли» був важливий результат?

- Для нас результат завжди стоїть на першому місці. Звичайно, хочеться і красивий футбол показати для вболівальників. Сьогодні ми розраховували на позитивний результат, але вийшло так, як є.

- За рахунок чого можна розраховувати на очки в матчах із суперником, клас якого значно вищий, як це було сьогодні?

- У кожного суперника, навіть сильного, є свої слабкі місця. Сьогодні ми сподівалися на швидкі контратаки, в які можна було б вибігати після стандартів у господарів. На жаль, задумка не спрацювала.

- Той факт, що склад «Говерли» складається переважно з орендованих динамівців, позитивно позначається на зіграності, взаєморозумінні між гравцями на полі?

- Так, це позитивний аспект, бо між нами вже є якась зіграність. Але якщо поглянути з іншого боку, в команді не вистачає досвідчених футболістів, які в іграх з сильним суперником могли б взяти гру на себе, десь притримати м'яч, розгорнути атаку, підказати, як краще і правильніше зіграти. Молоді гравці більше налаштовані атакувати і іноді їм не вистачає досвіду, щоб зрозуміти, в який момент краще трохи «засушити» гру. Ось і виходить так, як сьогодні, - розповів Кузик у інтерв'ю Sport.ua.