​Анатолій Тимощук: «Всі налаштовані перемагати і виходити на чемпіонат Європи»

Збірна України 9 Листопада, 19:56 922
​Анатолій Тимощук: «Всі налаштовані перемагати і виходити на чемпіонат Європи»
Гравець збірної України Анатолій Тимощук – про настрій на матчі плей-офф проти збірної Словенії.

— Всі налаштовані перемагати і виходити на чемпіонат Європи. Кожен розуміє, яке велике значення результат цих матчів має для майбутнього кожного з нас, нашої збірної. Є травмовані, але всі інші повністю готові.

Я просто граю, працюю весь час. Повністю готовий, а далі – побачимо, що буде.

— Краще себе почуваєте, ніж тоді, коли сиділи в запасі в «Баварії»?

— Ви вважаєте, що я сидів в запасі, але я так не вважаю. Є статистика, можете подивитися в Інтернеті. Дай бог так кожному сидіти в запасі, як я. І тоді, і зараз в психологічному плані я почував себе добре. Ніяких перешкод для гри немає.

— Хто головний суперник – словенці чи психологічний тиск?

— Я не думаю, що для нас психологічний тиск новий. Чемпіонат набрав оберти, всі в хорошому фізичному стані, гравці проводять багато хороших матчів, тому і мають хороший психологічний стан.

— Якого досвіду не вистачило в попередніх матчах плей-офф?

— Німеччина, наприклад, краще грала вдома, ніж ми. Найнеприємніший – проти збірної Греції. Головне зараз – не пропустити вдома, зіграти «на нуль» і, маючи швидких і креативних гравців, забити на виїзді. Кожен з нас розуміє, що це два поєдинки і в них потрібно викластися на 110%.

—В Словенії виділяють Хандановіча. Важко буде його пробити?

— Як подивимося матчі словенців, то я Вам скажу. Ми ще не розбирали суперника. Часу достатньо є для цього. Я думаю, що в нас є багато висококваліфікованих гравців, які можуть забити будь-якому голкіперу. Сподіваюсь, так і буде.