Ахметов прибирає до рук і «Металург»?

Футбол України 10 Листопада, 20:48 1937
Ахметов прибирає до рук і «Металург»?
​Ще у вересні було оголошено про припинення фінансування «Металурга», і з тих пір клубу вдавалося виживати лише завдяки підтримці Запорізької обласної федерації футболу, а також різних компаній і просто небайдужих людей. Тим не менш, ситуація постійно погіршувалася, і на даний момент вже наблизилася до критичної точки.

Надія на порятунок у запорожців все-таки є. Таке клубу може подарувати металургійний комбінат «Запоріжсталь», який вже допоміг команді Анатолія Чанцева в організації її виїздів на матчі проти «Карпат» і «Волині». Тепер же підприємство готове підтримати «Металург» на більш серйозному рівні.

«Голова нашої федерації днями провів розмову з генеральним директором «Запоріжсталі», який підтвердив готовність виступити інвестором «Металурга» разом з іншими підприємствами в ролі пайового учасника. Залишилося сподіватися, що інші підприємства Запоріжжя та області послідують такому прикладу, незважаючи на всі проблеми в економіці України», - сказав в інтерв'ю Sport Arena президент Федерації футболу Запорізької області Віталій Ніколаєнко.

Також наголошується, що поки що «Запоріжсталь» планує взяти на себе 25% річного бюджету клубу.

PS від «Футбольного клубу»: ПАТ «Запоріжсталь» належить компанії «Метінвест», що входить до СКМ Ріната Ахметова. Виходить, що власник «Шахтаря» знову розширює пул «однокласників» в чемпіонаті України. Раніше роль постачальника очок гірникам виконував ФК «Іллічівець», який виступає зараз в першій лізі. До речі, свого часу Ахметов аналогічним чином прибрав до рук азовський клуб шляхом придбання головного спонсора команди ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча».