​Валерій Лучкевич: «Маємо по можливості діставати «Шахтар» і «Динамо»

Футбол України 10 Листопада, 22:05 598
​Валерій Лучкевич: «Маємо по можливості діставати «Шахтар» і «Динамо»
Півзахисник «Дніпра» та молодіжної збірної України Валерій Лучкевич про мету клубу в чемпіонаті та невдалий старт молодіжки.

– Зараз «Дніпро» посідає 3-є місце, помітно відстаючи від лідерського дуету. Завдання стоїть зберегти нинішню позицію?

– Маємо не опуститись нижче 3-ї позиції, а по можливості діставати «Шахтар» і «Динамо». Потрібно виходити на кожен поєдинок і забивати у ньому більше за суперника.

– Зараз пауза настала у змаганнях Ліги Парі-Матч, але вона не для збірників. Враховуючи, що ти перебуваєш у таборі молодіжної команди під керівництвом Сергія Ковальця, які завдання стоять перед вами після невдалого старту у відбірному турнірі?

– Хоча ми програли перші 3 поєдинки, шанси виконати завдання у нас ще залишаються: попереду ще 7 ігор. У кожній з них варто виходити показувати якісний футбол, досягати позитивного результату. Багато хто нас вже списав з рахунків, однак ми ще свого останнього слова не сказали.

– Вже був час проаналізувати, чому молодіжна збірна Україна не просто провалила старт, а не взяла досі жодного очка?

– Дуже складне питання. Але на перше місце серед причин я поставив би нереалізацію власних моментів, що особливо було помітно по домашній поразці від команди Ісландії. По-друге, свою роль накладає незіграність. Перед стартом турніру був лише один збір. Тренерському штабу не позаздриш: йому потрібно було у стислі терміни сформувати кістяк збірної з 3-х команд 1994-1996 р.н.

– У минулому сезоні ти став гравцем основного складу «Дніпра», зараз же маєш помітно менше ігрової практики. З чим це пов’язано?

– Той сезон виявився для мене занадто насиченим. Після завершення турнірів молодіжних збірних України на Чемпіонатах Європи та Світу відчував повну виснаженість. Тієї відпустки тривалістю в один тиждень, яку мені дали, виявилось мало. Як наслідок, не набрав необхідної форми, яка могла б дати можливість грати в основному складі. Лише недавно вже відновив кондиції та став готовий конкурувати з партнерами.

– У зв’язку із цим, наскільки конструктивне спілкування тривало з Мироном Маркевичем? Чи він просто чекав, коли ти відновишся повністю?

– Тренерський штаб завжди підбадьорює, підказує, адже там усі прекрасно розуміють, чому так сталося.

– Попереду, хоча вже майже середина листопада, у «Дніпра» досить багато ігор, а у багатьох – ще й участь у збірних командах. Вистачить сил ще на місяць насиченого календаря?

– Гадаю, ми з усім впораємось.