​Олександр Севідов: «Словенці вибудують ешелоновану оборону та будуть намагатися швидко контратакувати»

Збірна України 12 Листопада, 18:41 735
​Олександр Севідов: «Словенці вибудують ешелоновану оборону та будуть намагатися швидко контратакувати»
Наставник «Металіста» — про майбутній матч Україна — Словенія.
«Упевнений, що на наших хлопців не повинна тиснути поразка від Словенії 1999 року, адже це було 16 років тому. Зараз у збірній зовсім інше покоління, так що все, як кажуть, у наших руках.

Думаю, в першій зустрічі ігрова перевага буде у збірної України, і вона повинна цим скористатися, перемігши з рахунком 2:0. До того ж, не варто забувати, що «Арена Львів» — фартовий для синьо-жовтих стадіон і, напевно, саме тому він був обраний місцем битви...»

«Погоджуся з деякими українськими футболістами, які сказали, що для них це, можливо, останній шанс потрапити на такий форум, і це теж може вплинути на боєздатність нашого колективу. Хоча через те, що занадто висока ціна цього протистояння, видовищним матч не буде. Неважко передбачити, як побудують свою гру словенці. Враховуючи, що в запасі у них домашня зустріч, вони вибудують ешелоновану оборону і будуть намагатися швидко контратакувати».

«Але я сподіваюся, що українцям вдасться домогтися комфортного для себе результату і не пропустити, оскільки оборона у нас — одна з найсильніших ліній команди», — цитує Севідова matchday.ua, посилаючись на газету «Команда».