Євген Чумак: «Виклик до збірної дає додатковий стимул»

Збірна України 12 Листопада, 21:15 1004
Євген Чумак: «Виклик до збірної дає додатковий стимул»
​Напередодні відбіркових поєдинків на Євро-2017 півзахисник «Динамо» та молодіжної збірної України Євген Чумак, який на правах оренди виступає за ужгородську «Говерлу», розповів про підготовку «синьо-жовтої молодіжки» до чергових матчів відбору Євро-2017.

- Все нормально, із задоволенням приїхав у збірну. Тут зовсім інший настрій, налаштованість, так що все добре. У клубі не так все гладко, але в збірній всі завжди на позитиві. Приємно, коли тебе викликають - це дає додатковий стимул, щоб прогресувати, рости і прикладати ще більше зусиль. Необхідно обігравати всі команди в матчах, що залишилися, щоб був шанс потрапити на чемпіонат Європи.

Суперників ми ще не розбирали, думаю, почнемо це робити з вівторка: спочатку збірну Шотландії, а потім і Північну Ірландію. Одне можу сказати точно: з ними буде непросто. Зі збірною U-20, яку очолював Олександр Петраков, ми грали з Шотландією в еліт-раунді - це була дуже важка гра. Всі їхні футболісти габаритні, добре біжать, борються, «котяться» - проти таких команд завжди дуже складно грати. Вони проповідують британський силовий футбол. Але, думаю, той досвід нам згодиться. Уже не буде мандражу і занадто великого переживання - все ж ми вже не вперше граємо проти подібних команд, так що це не буде для нас в новинку.

Що стосується попередніх матчів, з кожним суперником допустили різні помилки, ми їх детально розібрали, тренер пояснив, як необхідно грати в тих чи інших ситуаціях, щоб вони не повторювалися надалі, - цитує Чумака «dynamo.kiev.ua».