Збірна України (U-16) поступилася

Футбол України 13 Листопада, 09:16 597
Збірна України (U-16) поступилася  | 19-27
Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 16 років поступилася у першому товариському матчі команді Білорусі.

Команда Сергія Попова розпочала поєдинок як справжній господар. Українці активно зустрічали суперників у центрі поля, використовуючи високий пресинг, та намагалися діяти широко в організації власних атак. Агресивні швидкісні атаки «синьо-жовтих» із використанням не більше одного дотику ставали проблемою для захисних редутів білоруської збірної.

Але минуло усього десять хвилин, і вже футболісти у червоних футболках перевели позиційну гру на половину поля українців. «Синьо-жовті» відповідали контратаками з підключеннями прудконогих Духана та Ісаєнка. Але найчастіше білоруські захисники вдало використовували у таких епізодах офсайдну пастку. Зокрема, Цитаїшвілі відкрився на гостру передачу від Ісаєнка на 25-й хвилині і переграв воротаря суперників Самовича, але миттю раніше лайнсмен підняв прапорець.

Минуло ще декілька хвилин, і вже Корнієнку не вдалося замкнути на дальній стійці навісну передачу зі штрафного у виконанні Івахна. Білорусь відповіла не менш гостро. На 34-й хвилині капітан господарів Мельник невдало вибив м’яч з власного штрафного, і вже Василевич «вистрілив» низом у напрямку дальньої «шістки». Фортуна була на нашому боці - м’яч оминув стійку.

На початку другої половини зустрічі білоруси мали найкращий шанс, аби відкрити рахунок. І знову гостям допомогли невдалі позиційні дії українських захисників. Кириленко вийшов на побачення із Бабічиним, залишив воротаря не при справах, але Харжевський у карколомному підкаті врятував команду від голу. Красивий м’яч міг записати у свій актив Горбач. Білоруський футболіст викрутив подачу з кутового, і Бабічину довелося демонструвати свою майстерність, аби витягнути м’яч з верхнього кута.

На 53-й хвилині Цитаїшвілі був близький до того, щоб реалізувати взяття воріт суперників. Вінгер української збірної отримав передачу від Ісаєнка, накрутив декілька раз свого візаві, але не влучив у ближню «дев’ятку».

І все ж глядачі, які заповнили трибуни стадіону у Щасливому, побачили забиті м’ячі. На 62-й хвилині Мащенко замкнув блискавичну комбінацію з правого флангу атаки у виконанні Ісаєнка та Цитаїшвілі. Вже за три хвилини білоруси відновили паритет. Кириленко більярдним ударом вразив дальній нижній кут воріт Бабінича. Не встигли українці відійти від голу, як наш воротар був змушений вдруге виймати м’яч з власних воріт. Той самий Кириленко зважився на авантрюрний «постріл» з 25-ти метрів і… влучив у кут під самісіньку стійку! На жаль, аж до фінального свистка нашим футболістам не вдалося знайти шляхи до воріт збірної Білорусі.

Вже у суботу відбудеться другий контрольний матч між українськими та білоруськими юнаками у Щасливому. Спаринг розпочнеться о 13:00.

Товариський матч

Україна U-16 – Білорусь U-16 – 1:2

Голи: Мащенко (62) – Кириленко (65, 68)

Україна (стартовий склад): Бабічин – Ісаєнко, Сорокін, Мельник, Кулініч, Івахно, Корнієнко, Цитаїшвілі, Духан, Білошевський, Рожко

Білорусь (стартовий склад): Самович – Мірошніков, Мякиш, Глинський, Музиченко, Грушевський, Авраменко, Петренко, Василевич, Мосесов, Вегеря