"Металіст" звинуватив "Карпати" у здачі матчу "Дніпру", а "Зорю" - "Шахтареві"

Динамо Київ 31 Жовтня, 19:11 1578
Металіст звинуватив Карпати у здачі матчу Дніпру, а Зорю - Шахтареві
Віце-президент "Металіста" Костянтин Пивоваров прокоментував перемогу своєї команди у кубковому поєдинку проти "Карпат".

Віце-президент "Металіста" Костянтин Пивоваров прокоментував перемогу своєї команди у кубковому поєдинку проти "Карпат" у Львові.

"Вітаю всіх уболівальників з перемогою. Незважаючи на те, що суперник був дуже мотивований і кинув всі сили і волю в гру, у нашої команди вийшло нейтралізувати усі спроби опонентів щось створити, а самим вдало реалізувати свої моменти.

А взагалі, очевидно, що всіх наших суперників добре стимулюють викладатися проти нас по повній. І фінансово стимулюють і морально. Ну може це й непогано, матчі за участю нашої команди виходять особливо видовищними. Головне, щоб не націлювалися на нанесення травм.

Для всіх абсолютно зрозуміло, що ті ж "Карпати", граючи проти "Дніпра", не були мотивовані на перемогу, швидше навпаки. Цікаво такий матч було дивитися? Думаю, нікому. 

І в програмі "Профутбол" чомусь Циганик цього не сказав, зате по матчу "Шахтар" "Зоря", який був з тієї ж опери (а ми пам'ятаємо "Зорю", яка грала у четвертому турі проти нас), в останньому турі у нього в студії пройшлися добре.

Ми пишаємося, що ми граємо в справжній безкомпромісний футбол, який подобається вболівальникам і заради якого люди підтримують улюблені команди", - написав Костянтин Пивоваров на своїй сторінці в Facebook.