Передматчева прес-конференція Сречко Катанеца

Збірна України 13 Листопада, 19:07 1877
Передматчева прес-конференція Сречко Катанеца
Наставник збірної Словенії Сречко Катанец прокоментував майбутній матч проти збірної України, що відбудеться в рамках раунду плей-офф Євро-2016.
«Зараз ми всі тут, прибули до України. Всі зібралися та готові до матчів.

Чи є якісь переживання? Немає сумнівів і переживань. Але адреналін робить свою справу. Ми знаємо, якою є Україна, що це висококваліфікована команда. Ми починаємо на рівних - 50 на 50, у кожного рівні шанси. Хто буде мати більше хоробрості, той поїде на чемпіонат Європи.

Чи думаємо про 1999 рік? Не хочу навіть коментувати, я вже забув цей матч. І тут немає ніякого зв’язку із цією грою, на яку ми очікуємо.

Чого очікую від сучасної збірної України? Я не хочу порівнювати футбол тоді і зараз. Збірна змінюється. Щодо гравців, то зараз у них першокласна команда. Матч буде важким. Гравці є підкованими, компактними. Всі готові до гри. Завтра буде лише півшляху, адже ще є матч через три дні. Хто буде кращим, покаже доля.
Якщо було б все дуже просто, то футбол не був би таким цікавим. Навіть фаворити не перемагають щоразу.

Щодо ролі Хандановіча в збірній, то він є першокласним воротарем. Його вчинки та гра самі про себе говорять. Що стосується втрати Беріча, то мені шкода кожного гравця, який отримує травму. Шкода, що його не буде. Це, звичайно, позначиться на грі. Але, думаю, що Україні буде завтра нелегко», - розповів Катанец на передматчевій прес-конференції.