Євген Трояновський: «Ми довго чекали цієї перемоги»

Динамо Київ 13 Листопада, 20:43 541
Євген Трояновський: «Ми довго чекали цієї перемоги»
Півзахисник «Динамо-2» в матчі з чернігівською «Десною» відзначився чудовим голом метрів з 35-ти. Після гри він поділився своїми емоціями.

- Психологічно було складно грати після шести ігор без перемог. Тренер налаштовував, що потрібно виграти, тим більше, що це була остання домашня гра перед зимовою перервою. Бажано було закінчити першу частину чемпіонату перемогою. Всі старалися, всі молодці, взяли три очки, давно цього чекали, всі задоволені. Дуже хороші враження.

Гол на перших хвилинах з одного боку додав нам сил і впевненості, а з іншого - трохи розслабив. Ніби як забили, з перших хвилин побігли, почали добре діяти, але потім упустили нитки гри. У ці хвилин 10 вони і забили нам з пенальті. Це нас струсонуло, ми знову почали пресингувати, взяли м'яч під контроль. В цілому, провели матч на дуже хорошому рівні. Тренер сказав, що ми молодці, виконали установку.

Що стосується мого забитого м'яча, там все зробив Аха Ісраїлов, обіграв гравців, віддав передачу, мені залишалося тільки влучити. Він мені третю гольову віддає, я йому вдячний, натякає, що мені пора виставлятися. Каже, все для мене зробив, мені потрібно було тільки влучити, гол був один з найпростіших, просто елементарний, з 35-ти метрів кожен день забивають, тож це його заслуга (сміється). Якщо серйозно, нам тренери кажуть бити здалеку. У мене це вже другий такий гол, ще з «Геліосом» так влучив. Я задоволений, і тренер похвалив.

Коли повели в рахунку 2:1, легше стало. До цього були гойдалки, потрібно було забити, щоб психологічно легше стало. Видно було, що і у гравців «Десни» руки опустилися, вони вже подумки програли. А ми діяли з ентузіазмом, нам потрібна була перемога. Забили третій - підтвердили, що перемогу вже не віддамо. Думаю, ми не піднімемося в турнірній таблиці, але хоча б не опустимося. Добре, що так все закінчилося. Емоції хороші. У нас ще залишилася гра в Миколаєві, хочеться закінчити рік на мажорній ноті. Зараз у нас два дні вихідних, потім збираємося і будемо готуватися. Хочеться закінчити перемогою, тоді все буде чудово.