Валерій Яремченко: «Перший матч не дасть відповіді щодо переможця цього протистояння»

Футбол України 14 Листопада, 11:27 447
Валерій Яремченко: «Перший матч не дасть відповіді щодо переможця цього протистояння»
Відомий футбольний фахівець - про перший матч.

«Чого чекаю від гри у Львові? Як і всі українські вболівальники, перемоги від нашої збірної. Вважаю, що для цього є всі передумови і підстави - насамперед, рівень гри, демонстрований командою Михайла Фоменка, клас виконавців. У нас він вищий, ніж у суперника. Журналісти та фахівці відзначають, що словенські гравці виступають за кордоном, але ж ніхто не грає у провідних європейських чемпіонатах або найсильніших клубах. Це теж про щось та говорить.

Мені здається, перший матч не дасть відповіді щодо переможця цього протистояння. Ну хіба що нашій збірній вдасться перемогти, скажімо, з рахунком 3:0, тоді, думаю, шансів у словенців взагалі не залишиться. А так будь-який рахунок - включаю нульову нічию - залишить масу питань перед грою в Маріборі.

Кадрові проблеми збірної? Ви знаєте, мені здається, це надумана проблема, сильно роздута журналістами. Ви думаєте, у словенців все гладко? Та в кожній команді завжди є травмовані. Але збірна складається не з одинадцяти виконавців, вибір у тренерського штабу завжди є. У всякому разі, у інших хлопців з'явиться шанс проявити себе. І який склад не був би у нас, сподіваюся, він буде переможним. Давайте вірити в команду Фоменка разом! У її успіх!», — цитує фахівця footboom.com.