«Шахтар» - «Таврія»
Україна, 20 жовтня 1995 року
Кримінальна розбірка трапилася всередині стадіону. У перерві тунель, що веде на поле, перетворився на філію пекла - вибух бомби забрав життя шести людей. Залишки вибухівки знайшли в вентиляції приміщення. За офіційною версією, вбивча речовина призначалася конкретним людям, тому ніхто з глядачів і футболістів не постраждав.
Товариський матч футбольної школи
Ірак, 26 липня 2012 року
Що хочуть довести люди, які паркують замінований автобус поруч із граючими дітьми? Це питання в нікуди. Також в нікуди забрали життя дев'яти людей, які потрапили під хвилю осколків і вогню. У їх число увійшли і вболівальники, і хлопці-гравці віком від 15 до 20 років.
«Мубі» - «Олімпік»
Нігерія, 1 червня 2014 року
Детонація сталася прямо біля футбольного поля. Ніяких трибун на трагічному стадіоні не було, тому гравці не постраждали тільки завдяки диву. Менше пощастило глядачам - згідно з різними джерелами, їх кількість коливається біля цифри 40. Автор і обставини цього кошмару досі вкриті мороком.
«Брашов» - «Римніку»
Румунія, 5 листопада 2015 року
Вболівальники і оператор злякано зреагували на вибух і стовп вогню, що піднімається від залишків місцевого хлібозаводу. Судді зупинили гру, тому що полум'я могло перекинутися на трибуни. Поки з-під завалів вигрібали тіла потерпілих, арбітри прийняли рішення перервати зустріч, бо капітан «Брашова» сказав: «Ми не можемо грати в футбол, коли поруч страждають люди».
Франція - Німеччина
Франція, 13 листопада 2015 року
Гуркоти піротехніки - далеко не новий звук для стадіонів. Але звук, що пролунав на «Стад де Франс», був занадто гучним. На секунду гравці та глядачі завмерли, а потім знову занурилися в футбол, не підозрюючи про трагедію, яка розігралася прямо біля арени. Париж перетворився на поле бою, списки загиблих і поранених оновлюються досі.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!