Через теракт у Парижі на «Арені Львів» працюють вибухотехніки

Збірна України 14 Листопада, 14:54 866
Через теракт у Парижі на «Арені Львів» працюють вибухотехніки
Львівська поліція посилить заходи безпеки перед матчем Україна - Словенія після терактів у Парижі.
«До роботи у посиленому режимі залучено понад одну тисячу поліцейських, - розповіла Світлана Добровольська, керівник прес-служби управління Національної поліції у Львівській області. - Така кількість правоохоронців планувалася ще до терактів у Парижі, проте зараз збільшилася кількість посилених заходів, які нами здійснюються. Зокрема, дуже ретельно патрулюються місця ймовірного перебування вболівальників, а також обох національних збірних. На «Арені Львів» тим часом працюють вибухотехніки».

За словами пані Добровольської, здійснюється також ряд заходів із безпеки, інформацію про які не можна розголошувати. В управлінні Національної поліції закликають усіх вболівальників, які планують відвідати сьогоднішній матч Україна - Словенія, із розумінням поставитися до посиленої уваги з боку правоохоронців, а також співпрацювати із ними у випадку виникнення такої потреби.

«Просимо вболівальників не зловживати алкоголем, завчасно прибути до стадіону, зокрема це стосується власників автотранспорту, - каже Світлана Добровольська. - Якщо бачите якісь незрозумілі, підозрілі предмети - одразу телефонуйте за номером 102 або ж звертайтеся до найближчого поліцейського».