Україна — Словенія: стартові склади. ОНЛАЙН

Збірна України 14 Листопада, 18:17 7827
Україна — Словенія: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
До вашої уваги - стартові склади та онлайн трансляція матчу плей-офф між збірними України та Словенії.

Україна: Пятов(В), Хачеріді, Шевчук. Федецький, Ракицький, Коноплянка, Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Ярмоленко, Селезньов

Лава запасних:

Словенія: Ханданович(В), Бречко, Цесар(К), Б. Іліч, Йокіч, Куртіч, Бірса, Кампл, Крхін, Ілічіч, Новаковіч

Онлайн трансляцію можна переглянути ТУТ.

Всім доброго вечора! До початку матчу 10 хвилин! З вами наступні 2 години буде Биховець Олександр, який проведе текстову трансляцію. Віримо в Україну!!!

Лунає гімн України. Співаємо разом з футболістами й усією країною!

1. Матч розпочався. З Богом!

2. Наші спокійно контролюють м'яч, Конопляка робив подачу на дальню штангу, але Ярмоленко до м'яча не дотягнувся.

3. Словенці провели першу атаку, яку перервав Хачеріді, перегравши свого опонента на другому поверсі, наші знову з м'ячем.

4. Женя Коноплянка порушив правила у атаці. Конопа сьогодні капітан за відсутності Ротаня.

5. Шевчук робив простріл до штрафного, але Крхін виносить м'яч до центрального кола, дуже агресивно наші діють.

6. Словенія провела чергову невдалу атаку, на цей раз у відборі зіграв Рибалка, але не надовго наші контролювали м'яч.

7. Ракицький холоднокровно зараз зіграв, скинувши головою м'яч до рук Пятова.

8. Шевчук знову робив простріл, але знову невдало і захисники відвели загрозу. В наступній атаці Новаковіч потрапив до офсайду.

9. Довга передача від Бречка вийшла невдала, і Пятов заволодів м'ячем.

10. Перший кутовий для України!

11. Коноплянка сильно закрутив м'яч на дальню стійку, але Хандановіч на виході зіграв надійно.

12. Шевчук порушив правила проти Ілічіча, до воріт далеко, але подача відбудеться.

13. Бірса погано подав, все добре, м'яч у наших.

14. Федецького збили на куті штрафного, буде гострий стандарт.

15. Коноплянка пробив після подачі Коноплянки, але неточно, буде від воріт.

16. На трибунах сидять два президенти, сподіваємось, що Петро Порошенко буде з кращим настроєм після матчу.

17. Удар Федецького!! Рикошет був и м'яч летів у кут, але Хандановіч переводить його на кутовий!

18. Коноплянка подав з правого флангу, захист знову виносить м'яч на кутовий, друга подача вже нічим не закінчилась.

19. Фол в атаці, це Новаковіч не за правилами зіграв проти Шевчука.

20. А тепер Селезньов фолить проти Цезара, за що отримує жовту. Тримається за обличчя захисник Кьево.

21. Затягнулась пауза у нас, гості штрафний ніяк не виконають.

22. Кутовий для України, на цей раз з лівого флангу.

23. ГОООООООООООООЛ. Ярмоооооленко!!! АНДРІІІЙ Ярмоооооленко відкриває рахунок у матчі!!!!!! Андрій одним фінтом обіграв трьох захисників і правою пробив у дальній кут!!!! 1-0!!! Тащииии!!!!

24. Чекаємо реакції від Словенії, чи будуть вони відкривати свої тили.

25. Україна продовжує атакувати, але Коноплянка невдало віддав на Шевчука, м'яч буде у гостей.

26. Гармаш жорстко у підкаті зіграв проти Новаковіча, арбітр зафіксував фол.

27. Хачеріді красень, забрав м'яч у Новаковіча і розпочав контратаку, яку закінчував ударом Гармаш, але невдало. І відразу ж контратака у Словенії, і Ілічіч з меж штрафного пробив, але повз ворота, дуже гострими атаками обмінялись команди.

28.Шевчук знову погано прострілив, Славі потрібно якось по-іншому робити передачі.

29. Хандановіч на цей раз на висоті, забрав м'яч після подачі Ярмоленка.

30. Боже...зараз сердце всіх українців ледь не зупинилось, Новаковіч стояв сам, в радіусі кілометру не було нікого, але Новаковіч не зміг оборобити м'яч. Якби зупинив, то був би 100% момент.

31. Коноплянка втікав у швидку атаку, але Крхін надійно зіграв.

32. Шевчук робив передачу, але знову невдало, буде від воріт.

33. Дуже активна гра у нас, мало хто очікував, що команди будуть грати без центру поля. Моментів у нас дуже багато.

34. Ярмоленка збили, арбітр фол свиснув, але жовту не дав, а за такий фол Селя отримав жовту. Не послідовний швед.

35. Удар Рибалки правою! Хандановіч у відчайдушному стрибку рятує.

36. Хачеріді завівся, сутичка з Новаковічем у нього, за що і отримують гравці по жовтій. Женя в своєму стилі....

37. Невдала атака у Словенії, передача від Іліча пішла за межі поля. Буде від воріт.

38. Ярослав Ракицький перервав гостру атаку на Новаковіча, наші починають атаку.

39. Ударррр Рибалки, рикошет і м'яч летить на кутовий, шкода що не в ворота, Хандановіч не рятував би. Подача Коноплянки, Гармаш пробивав, але знову Хандановіч рятує, ще один кутовий буде.

40. Був шанс у Хачеріді після кутового, але Женя не очікував, що м'яч до нього відскочить і не зумів пробити.

41. Ярмоленко зробив передачу до штрафного, але там сам Селезньов з наших, який не отимав м'яч, буде від воріт.

42. Ракицький!!!!! Браво Ярослав!! У підкаті рятує збірну від голу, Новаковіч вже готовий був пробити з 8-9 метрів.

43. Федецький відтер Йокіча від м'яча. аут на нашу користь, наш захист грає на 5+ ( Постукав по дереву).

44. Жовта для Крхіна за зрив атаки.

45. Лежить на газоні Федецький, пауза в грі.

45+1. Кутовий для України! Одну хвилину тим часом додано.

Перерва! Це були неймовірні 45 хвилин, футбол найвищого рівня! Відпочиваємо 15 хвилин!

46. Другий тайм розпочався!

47. Команди грають без замін, а тим часом гості контролюють м'яч на своїй половині поля.

48. Штрафний для Словенії, до віорт метрів 45.

49. Подача до штрафного, але там захисники виносять м'яч. Шевчук в наступному епізоді порушує правила

50. Спокійно другий тайм проходить, команди вичікують помилки суперника.

51. Удар від Куртіча з-за меж штрафного, але нащастя повз ворота.

52. Дуже сподіваюсь, що Фоменко не дав у перерві вказівок грати від захисту. Україина повинна розривати таку Словенію!!!

53. Шевчук робив подачу на Селезньова, але неточно.

54. Коноплянка проривався по своєму фланзі, але його зупинив Бречко, поки що Женя не такий яскравий, як у матчі з Реалом.

55. ЖЕЕЕЕЕННЯЯЯЯ СЕЛЕЕЗЬНООВ!!! 2-0!! Це просто краса! Ярмоленко віддав на Федецького, а Федя прострілив прямо на ногу Цару Євгену, який подвоює рахунок!!

56. Ось це інша справа, тепер можна зіграти більш спокійно, але третій гол не завадить точно!

57. Словенці активізувались, але поки що без гостроти.

58. Хандановіч....як він витягнув цей м'яч?? Гармаш після подачі Сидорчука пробивав головою з трьох метрів, але голкіпер Інтера рятує. 100% шанс.

59. Цей гол міг би просто нокаутувати Словенію, але Хандановіч просто неперевершений.

60. Гармаш фолить в центрі поля, рефері поговорим з ним на підвищених тонах, попередив його, щоб той вів себе більш спокійно.

61. Подача Коноплянки, але пробити нашим не вдалось, буде від воріт.

62. Штрафний для Словенії, Ракицький порушив правила.

63. Рукою Селезньов зіграв. Тим часом заміна у Словенії готується.

64. Безяк виходить на поле, а йде відпочивати Ілічіч.

65. Ярмоленко пішов у обіграш, але Йокіч у підкаті відбиває м'яч в аут.

66. Останні 5-6 хвилин пройшли у спокійній боротьбі, гострих моментів не було.

67. Штрафний удар для України, до воріт метрів 40.

68. Подача до штрафного, але там Рене Крхін вибиває м'яч подалі від воріт.

69. Ярмоленко невдало пробив, а може то була передача, як би там не було, буде від воріт.

70. Який момент!! Селезньов виходив віч-на-віч, пробив Женя повз Хандановіча, але м'яч по-зрадницьки потрапляє у стійку.

71. Коноплянка подав кутовий, але захист Словенії надійно зіграв.

72. Ще один кутовий для України.

73. Удар Хачеріді злету, але повз ворота.

74. Печнік виходить на поле, а йде відпочивати Бірса. А Фоменко мабуть зробить заміну на 90-й хвилині)

75. Неприємний момент у нас, Гармаш травмувався і його вивели за межі поля.

76. Печнік пробив з центру штрафного, але дуже неточно.

77. Порушує Коноплянка правила в атаці, спірний момент. І відразу фолить Хачеріді, буде гострий штрафний біля наших воріт.

78. Пятов на виході зіграв прекрасно, перервавши подачу Печніка.

79. Ох яку ж передачу віддав Рибалка на Ярмоленко, але Андрій не зміг зупинити м'яч.

80. Кампль фолить проти Гармаша, важливий фол заробив Денис, Словенія притиснула нас до воріт.

81. Руслан Малиновський виходить на поле, а йде з поля Денис Гармаш!

82. Відразу Малиновський пробив, але прямо до рук Хандановіча.

83. Коноплянка красень, Бречко відтирав корпусом Женю, але сам же помилився і вибив м'яч в аут.

84. Цар Євген йде з поля, а виходить Артем Кравець.

85. Ракицький отримав жовту за фол проти Печніка.

86. Дуже гостро було у нас в штрафному, але все обійшлося, Рибалка вибив м'яч подалі.

87. Малиновський фолить в центрі поля.

88. Новаковіч падає у нашому штрафному, але арбітр показує, щоб той вставав!

89. Залишилась хвилина основного часу, наші трішки сіли на свою половину поля. А тим часом Коноплянка пробивав метрів з 20, але дуже неточно.

90. Заміна у Словенії, Любіянчіч вийшов замість Новаковіча.

90+1. Карававв виходить, а йде з поля Ярмоленко.

90+1. Три хвилини додано, одна з них вже пройшла.

90+2. Притиснули гості Україну до свого штрафного, але поки що без гострих моментів.

90+3. Кутовий для Словенії на останній секунді.

ВСЕ! Фінальний свисток! 2-0, Україна перемагає Словенію завдяки голам Ярмоленка і Селезньова. З вами був Биховець Олександр, дякую за увагу та нехай щастить! :)