Флеш-коментар Михайла Фоменка

Збірна України 14 Листопада, 21:29 2196
Флеш-коментар Михайла Фоменка
​Наставник збірної України Михайло Фоменко поділився першими враженнями від гри, прокоментував поведінку Євгена Хачеріді та розповів, як налаштовуватиме команду на матч-відповідь.
«Є за що похвалити команду. Перший тайм відіграли, треба готуватися до другого. Він буде вирішальним і основним. Селезньов? Це його робота, радий за нього, що він забив гол, давно не забивав з гри в збірній. Дай бог, щоб так тривало.
Так, виходив до поля, підказував, природний процес. Може, розслабилися, помилялися, добре, що цим не скористався суперник.
Хачеріді пора брати під контроль емоції. Вони повинні допомагати творити, а не руйнувати. Склад на матч-відповідь ще подумаємо, час є. Лікарі дадуть інформацію. Потренуємося, подивимося. Третій гол хотілося забити. Моменти були, реалізація підводить. Звичайно, переживали, щоб не пропустити в кінцівці. Всі переживали, щоб цього не сталося. Перед грою-відповіддю і говорити нічого не будемо хлопцям. Вони самі знають, що треба буде робити в Маріборі», - наводить слова Фоменка «MatchDay».