Яремченко: "«Динамо» буде першим, якщо вболівальники припинять вимагати відставки Блохіна"

Динамо Київ 1 Листопада, 11:38 841
Яремченко: «Динамо» буде першим, якщо вболівальники припинять вимагати відставки Блохіна
Заслужений тренер України Валерій Яремченко поділився своїми думками стосовно шансів київського "Динамо" посісти перше місце в групі в Лізі Європи.

"Положення "Динамо" цілком комфортне. Невеликий подарунок киянам зробили бельгійський "Генк" і віденський "Рапід", які між собою зіграли внічию. Тому тепер у "Генка" сім очок, у "Динамо"- чотири, а "Тун" і "Рапід" набрали відповідно три і два пункти. Після третього туру президент "Динамо" Ігор Суркіс поставив команді нове завдання - вийти в плей-оф з першого місця. У Києва дуже легка група. Вони повинні були набрати дев'ять очок, а не тільки чотири. Але добре, що динамівці виходять з депресії. Далі у них все буде добре.

Треба виграти три матчі і поставити скептиків на місце. Київ буде першим, якщо його вболівальники залишать у спокої команду і припинять вимагати відставки Блохіна. Такі радикальні настрої тільки шкодять команді. Колись Мірча Луческу теж був у кроці від звільнення, але пережив труднощі. Переживе проблеми і Блохін", - сказав Валерій Іванович в інтерв'ю газеті "Експрес".