Андрій Стеценко: «Трансфер Коноплянки рано чи пізно відбудеться»

Футбол України 1 Листопада, 13:26 830
Андрій Стеценко: «Трансфер Коноплянки рано чи пізно відбудеться»
Генеральний директор дніпропетровського "Дніпра" Андрій Стеценко розповів про трансферну політику команди.

- У деяких гравців "Дніпра" взимку закінчуються контракти. У Шахова, у Кравченка, наприклад. У них є пропозиції від клубу про продовження контрактів? Крім того, наближається велике трансферне вікно, що планується зробити за цей період?

- Ну, по-перше, на мій погляд, команда непогано укомплектована, у нас навіть є футболісти, які тренуються з командою, але не мають права грати за неї з причини обмежень у заявці.

У плані комплектації - всі позиції закриті. Євгену Шахову та Сергію Кравченко зроблені пропозиції про продовження контрактів, але, оскільки ці гравці не мають достатньо ігрової практики, вони поки роздумують над нашою пропозицією.

- Денис Бойко?

- Денис у нас в оренді до кінця чемпіонату. Якщо він буде грати так само як зараз, приносити користь, виправдовувати довіру тренерського штабу, тоді ми ставитимемо питання про його придбання, тим більше, що сам Бойко цього хоче.

- Євген Коноплянка?

- Я розумію, що це питання буде підніматися кожні півроку... Я вже багато разів говорив, що у нього в контракті абсолютно чітко прописана сума, за яку будь-який клуб його може придбати. Сума ця осудна, вона дуже сильно відрізняється від тієї, за яку був проданий, наприклад, Мхітарян в "Боруссію". Покупці, мабуть, розмірковують. Але думаю, що це трансфер рано чи пізно відбудеться, тому що цей футболіст - дуже помітне явище на українському футбольному ринку.

- Селекційною службою ведеться робота щодо посилення конкретних позицій?

- Головний тренер висловив думку, що якщо Шахов або Кравченко покинуть нас взимку, то клубу потрібно буде шукати опорного півзахисника. Селекціонери Дніпра вже видали на розгляд Рамоса певні кандидатури на цю позицію, - сказав Стеценко.