В УПЛ ніякого звернення «Арсеналу» не бачили

Динамо Київ 1 Листопада, 18:50 662
В УПЛ ніякого звернення «Арсеналу» не бачили
Про це повідомив генеральний директор УПЛ Петро Іванов.

- Петро Павлович, скажіть, будь ласка, чи має якусь юридичну силу вчорашня заява "трудового колективу" «Арсеналу»? Чи має він (трудовий колектив) взагалі якийсь вплив на ситуацію, що склалася?
- Я не бачив ніякого звернення трудового колективу футбольного клубу «Арсенал». Принаймні, на сьогоднішній день у Прем'єр-лігу ніяке звернення офіційно не приходило.

- Після того, як генеральний директор клубу Віктор Головко відправив у Прем'єр-лігу заяву про те, що матч «Арсеналу» з запорізьким «Металургом» не відбудеться, чи є ще хоч мінімальні шанси, що матч таки буде зіграний? Клуб ще в принципі існує юридично.
- До нас прийшов лист від генерального директора клубу про те, що матч проти «Металурга», у зв'язку з фінансовими проблемами, не відбудеться. Дирекція Прем'єр-ліги ухвалила відповідне рішення і направило його «Металургу». Тому можливі, звичайно, різні варіанти, але вже є рішення Дирекції ПЛ, що матч не відбудеться після відповідної заяви самого «Арсеналу» в особі Головко. Тобто як цей матч взагалі може відбутися? Потрібно хіба що приймати ще одне додаткове рішення. Але підстав для цього немає.

- Коли «Арсенал» виключать зі складу Прем'єр-ліги, і внесуть виправлення в турнірну таблицю?
- Згідно статуту Прем'єр-ліги, виключення зі складу учасників приймають тільки загальні збори. Є процедурні норми, яких потрібно дотримуватися. Те ж саме стосується змін у турнірній таблиці.