Воронін: «Команд з амбіціями, як у збірної Франції, п′ять-шість у всьому світі»

Динамо Київ 2 Листопада, 09:52 652
Воронін: «Команд з амбіціями, як у збірної Франції, п′ять-шість у всьому світі»
Український нападник московського "Динамо" Андрій Воронін поділився думкою про шанси збірної Франції і збірної своєї країни напередодні стикових матчів.

Футболіст заявив про те, що незважаючи на всі проблеми, суперник українців залишається міцною командою світового рівня.

- Наскільки змінилися обидві збірні за ті майже півтора року, що пройшли з дня матчу Україна-Франція на Євро-2012?

- Змінилися, і пристойно - термін-то чималий... Скажімо, у нас з'явився новий тренер, підросли молоді футболісти, які встигли зігратися в цьому складі.

- Ну а Франція? Судячи з останніх виступів команди Дідьє Дешама, не все так гаразд у триколірному королівстві...

- Почнемо з того, що відбіркова група у французів була не найпростіша. Боротися з Іспанією зараз майже неможливо будь-якій команді. Але Франція була і назавжди залишиться великою футбольною країною: перш за все завдяки унікальному підбору гравців. Більшість з яких, до речі, виступають у провідних клубах Європи. І завдання перед французами, впевнений, стоять чіткі: вийти на чемпіонат світу і спробувати виграти його. Думаю, що збірних з такими традиціями й амбіціями - п'ять-шість у всьому світі.

Нагадаємо, підопічні Михайла Фоменка увійшли до числа восьми збірних, які поборються за чотири путівки в стикових поєдинках. У підсумку, в суперники українцям дісталася збірна Франції. Стикові матчі відбудуться 15-го і 19-го листопада.