Мемешев: "Гірники" нас притисли до своїх воріт, але ми не впали духом

Футбол України 2 Листопада, 11:06 721
Мемешев: Гірники нас притисли до своїх воріт, але ми не впали духом
Автор двох голів у ворота донецького "Шахтаря" Редван Мемешев поділився враженнями від поєдинку проти чемпіона України.

- Редване, передусім вітаю із дублем у ворота "Шахтаря". Тебе часто критикував головний тренер, не завжди ти у цьому чемпіонаті потрапляв у заявку "Волині". Ти дослухався до критики тренера?

- Футболіст – така професія, яка неможлива без критики. Звичайно, у мене були спади, але у цей момент себе добре почуваю. Будемо працювати для подальших перемог.

- Розкажи про твої голи…

- Не дадуть хлопці обманути – цього тижня на тренуваннях я обіцяв забити. Слово дотримав. Чи випадкові голи? Нехай вже про це вболівальники самі вирішують а наше завдання – виходити і забивати. Я у тих епізодах, коли забивав, працював по м’ячу: була можливість – використовував її. 

- Другий тайм команда більш дисципліновано провела у захисті. Ти так вважаєш?

- Наприкінці першого тайму гості нас дуже притисли до своїх воріт. Але ми не впали духом, намагалися, як могли, відтискати "Шахтар". Дуже добре, вважаю, тренери спрацювали. Підготували нас до другого тайму. Ми дуже добре зіграли від оборони. Дякую всім хлопцям.

- Особливих моментів у другому таймі не було в "Шахтаря"?

- В принципі так. Можливо, через те, що їм потрібно було відіграватися і ми ловили суперника на контратаці. Тому дуже добре, що не пропустили у першому.

- Коли зрозумів, що виграєте сьогодні?

- Після фінального свистка, бо такий суперник як "Шахтар" не прощає секундної розслабленості.

- Хто у складі "гірників" сподобався?

- Бернард дуже технічний. Срна показав також себе з найкращого боку. Це дуже сильний гравець. Напевне, його назву найкращим у сучасному "Шахтарі".