Кварцяний: Проти "Динамо" трохи план гри змінимо

Динамо Київ 2 Листопада, 11:18 618
Кварцяний: Проти Динамо трохи план гри змінимо
Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний прокоментував переможний матч із "Шахтарем"

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний прокоментував переможний матч із "Шахтарем"

- Дякую за привітання. Останнім часом нам не вдавалося проти "Шахтаря" налаштувати наших футболістівдо кінця, на максимумі. Була весь час якась недоробка. Весь останній тиждень ми тренувалися тут, на цьому полі, головному стадіоні. Старалися прорахувати всі можливості гри команди "Шахтар".

Звичайно, все нам не вдалося, щоб перекрити всі ігрові можливості донеччан. Не вистачало нам гравців, на яких ми розраховували. Наприклад, на Рамона. Я хотів зробити більш масивною атаку.

Автоматично "Шахтар" нав'язав нам таку гру, що нам доводилося великими силами оборонятися. І так як у наших гравців не дуже швидка стартова швидкість, ми все-таки досить вдало оборонялися.

Хлопці показали максимум дисципліни, самовіддачі. Ми просили, давайте вже покажемо людям, що наші поразки були випадковими. Ви знаєте, скільки моральних сил у нас забрали ці шість-сім переможних матчів, в яких ми упустили перемоги в кінці ігор, коли пропускали м'ячі. Це било по психіці.

Було нелегко, але вони це зробили. Я сказав, що сьогодні ви граєте в Лізі чемпіонів. Ви граєте проти кращої команди України, у якої є все, щоб перемагати. Вони впоралися, я їх вітаю. Це свято для всіх лучан, волинян достатньо серйозне.

- Як би ви могли мотивувати футболістів, щоб вони також віддавалися і в інших матчах, як сьогодні проти "Шахтаря"?

- Команда налаштовується на кожен матч, але і суперник теж нас вивчає. Наприклад, у грі з Ужгородом вони нам повністю перекрили наш потенціал конструктивних дій. Ми виглядали дуже блідо, треба визнати. Сьогодні ми більше зробили ставку на оборону. Старалися перекрити центральну зону.

Вони кидали направо і наліво - там ми не встигали, але у центрі в більшості випадків команда впоралася. Але взагалі вдома ми більше уваги приділяємо атаці, а нам не вистачає конструктивних футболістів індивідуально швидкісних, атакуючих. Мемешев втратив дуже багато після першої гри.

Тільки останнім часом він трошки ожив і ми відразу кинули в гру. В Одесі він добре виглядав на тренуваннях, поставили на гру - пропав. Поки ще є коливання - формується гравець. Такі матчі загартовують - це дуже добре.

Ми будемо намагатися будувати гру з урахуванням кожних дрібниць, щоб мати перевагу над суперником. Грати вдома від оборони дуже складно. Грати добре на контратаках. Проти "Динамо" трохи план гри змінимо. Сподіваємося, що Парцванія вилікується, щоб Сімініна замінити. Він же отримав четверту картку.

Я йому говорив, Серьожа, не чіпай нікого. Він сьогодні здорово зіграв. Все залежить від суперника, як ми зможемо реалізувати свою тактику. Сьогодні - вийшло, як буде з "Динамо" - не знаю. Рамон може замінити Бабатунде, а от Сімініна ніким замінити. Це проблема.

- Що б виділили проблемного із сьогоднішньої гри?

- Дуже багато виніс, але не буду про це говорити. Програвали дуже багато, не встигали, швидко втрачали м'яч. Не було психологічної впевненості. Вони могли 3-5 секунд працювати з м'ячем, а наші через секунду вже втрачали м'яч. Важко було обороні відбирати м'ячі. Тільки відібрали, відразу втратили.

В індивідуальному плані ми відстаємо. Але іноді самовіддача б'є клас. Індивідуально сильних гравців, як в "Шахтарі", ми зараз не знайдемо, тому в цьому різниця. Не вистачало, якби ми ще забили три - чотири м'ячі...