«Олімпік» провів ще один «дивний» матч

Футбол України 26 Листопада, 19:18 2236
«Олімпік» провів ще один «дивний» матч | 19-27
​Донецький клуб продовжує серію поєдинків, які викликають питання.

«Олімпік» U-21 поступився «Карпатам» з рахунком 0:4, пропустивши три м'ячі, починаючи з 82-ї хвилини.

У список «дивних» матчів донецького «Олімпіка» додався ще один. У 16 турі, поєдинку чемпіонату України U-21 «Карпати» - «Олімпік», який відбувся в четвер 26 листопада, львівський клуб здобув перемогу з рахунком 4:0. Перший м'яч «Карпати» провели на 50-й хвилині, ще три - починаючи з 82-ї хвилини (82, 88, 89).

Карпати U-21 - Олімпік U-21 - 4:0

Голи: Грисьо, 50, 88, Яструб, 82, Полюганич, 89

Вилучення: Безсалов, 62 (Олімпік)

Звичайно, такий рахунок і такий розвиток подій можливі у професійному футболі, однак цікавими виглядають дії гравців оборони молодіжної команди «Олімпіка», яка надає, скажімо так, не найактивніший опір при захисті своїх воріт.

Вашій увазі відео матчу «Карпати» U-21 - «Олімпік» U-21 (3 голи, починаючи з 1:27:10):