«Баварія» дає за Мессі 250 мільйонів євро

Світовий футбол 2 Листопада, 13:48 4566
«Баварія» дає за Мессі 250 мільйонів євро
Аргентинець уже був ціллю баварців, але каталонці відхилили їх початкову пропозицію. Цього разу, «Баварія» зробила ще один крок, підписавши спонсорський контракт з компанією «Adidas» і тепер готова заплатити «Барселоні» клаусулу в розмірі 250 мільйонів євро.

Аргентинець уже був ціллю баварців, але каталонці відхилили їх початкову пропозицію. Цього разу, «Баварія» зробила ще один крок, підписавши спонсорський контракт з компанією «Adidas» і тепер готова заплатити «Барселоні» клаусулу в розмірі 250 мільйонів євро.

Половину цієї суми готовий інвестувати «Adidas», а інші 125 млн. євро виділить найприбутковіший клуб світу минулого сезону, клубний чемпіон Європи «Баварія». Якщо мюнхенці заплатять клуасулу, то «Барселона» вже не зможе заблокувати трансфер, але все ж остаточне рішення буде виключно за аргентинцем.

Слід також зазначити, що в усьому цьому велику роль зіграв і Пеп Гвардіола, який використав свої прекрасні відносини з Мессі, і як повідомляється, готовий переконати його переїхати до Мюнхена.