Валентин Белькевич: «Потрібно однаково добре грати обидва тайми»

Динамо Київ 2 Листопада, 16:13 1008
Валентин Белькевич: «Потрібно однаково добре грати обидва тайми»
Наставник молодіжної команди «Динамо» прокоментував вольову перемогу своїх підопічних над «Зорею» і розповів, за рахунок чого вдалося переломити хід поєдинку

:

- У нас так виходить, що ми проводимо різні тайми. У першому знову допустили помилки, над якими багато працюємо на тренуваннях, але, на жаль, продовжуємо їх допускати. Значить, будемо цьому приділяти ще більше часу та уваги. Радує, що другий тайм ми провели краще, до хлопців доходить, що потрібно однаково добре грати обидва тайми, тоді, можливо, і результат прийде, як сталося і сьогодні. Вони не здалися - це плюс, характер у футболі - важлива частина, крім індивідуальної майстерності і командної гри. Я вдячний хлопцям за те, що вони зломили хід гри, проявили характер і перемогли.

- У перерві ви знайшли якісь особливі слова для своїх підопічних?

- Так, я пояснив, що у нас не виходить, і які помилки допускаємо через те, що не виконуємо, те, що я вимагаю. Також вніс корективи в оборонні порядки.

- Наскільки складно було грати на синтетичному покритті?

- На жаль, у «Зорі» немає поля для молодіжної команди. У нас є синтетичний газон, на якому ми провели два тренування перед грою, щоб трохи звикнути. Але все одно хотілося б грати на зелених полях.

- Після перерви спрацювали ваші заміни. Випускаючи молодого Богдана Михайличенко, вірили в те, що він «вистрілить»?

- Хтось трохи втомився, хтось не виконував вимоги. Тому заміни планувалися - деякі хлопці не витримують. Все-таки, вже кінець сезону, у нас насичений графік ігор, в жовтні ми зіграли велику кількість матчів. Ось чому по ходу гри ми проводили заміни.