«Волинь» може не вийти на наступну гру із «Динамо»

Динамо Київ 2 Листопада, 20:38 2051
«Волинь» може не вийти на наступну гру із «Динамо»
Після переможної гриз донецьким «Шахтарем» президент і головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний, а також віце-президент клубу Юрій Савчук пролили ще більше світла відносно напруженої ситуації, в якій опинився клуб.

Спочатку слово для коментаря взяв Юрій Петрович: «Футболу без полів не буває. Людям не надаються умови, які дають їм змогу розвивати цю гру. Я об’їхав всю область, зустрівся практично в кожному районі з фахівцями, представниками районних організацій. Вони всі в один голос заявляли, що далі футбол не може йти таким шляхом, бо він зовсім не рухається з місця».

Далі Юрій Савчук зупинився на гострій проблемі, пов’язаній із подальшою долею луцької «Волині»: «Нами спекулюють, говорячи, що наша команда не є колективним членом Федерації футболу Волині. А ви знаєте, що за положенням Прем’єр-ліги ми не маємо права брати участь у змаганнях, якщо ми не є колективним членом місцевої федерації? Сьогодні клуб «Волинь» – єдина міцна сила, яка розвиває футбол в області, адже це – велика дитяча школа, основна команда, дубль тощо».

Також віце-президент команди заявив, що інвестори «Волині» не зацікавлені вкладати гроші у непрозорі справи. Адже місцева влада усілякими способами «вставляє палки в колеса» кращому клубові області. Ще народний депутат України заявив, що у відкритому листі до голови Волинської обласної державної адміністрації Бориса Клімчука футбольний клуб «Волинь» звернувся із пропозицією, аби він узяв за символічну одну гривню і команду, і стадіон, якщо бачить у собі сили розвивати футбол у регіоні.

Юрій Савчук наголосив на тому, що в подібній невизначеній ситуації цілком імовірно, що клуб може припинити свою діяльність, а інвестори просто припинять фінансування команди. Це може статися вже найближчим часом і на наступну гру із київським «Динамо» «Волинь» просто не вийде на поле.

Також слово для виступу взяв Віталій Кварцяний. Він поділився приємними враженнями від численних поїздок у районні центри Волині. Всюди команду зустрічали із радістю, а в очах господарів було щастя, щирість. Футбольне господарство базується на довірі й прозорості. Так, головний тренер «Волині» розповів, що нинішній голова федерації футболу Волині Василь Столяр займається розвалом того, що тепер існує. У цьому з ним солідарні місцеві вищі чиновники області.

«Прикро, що є люди у волинській владі, які хочуть розвалити місцевий футбол. Я хочу, щоби в області була повноцінна база. Це дико, коли інвестори хочуть будувати, а влада не дає їм цього зробити, - зазначив Віталій Володимирович. - У Польщі навіть у найнижчих лігах у кожному селі є стадіон, газон, душ, роздягальні. Ми йдемо в Європу і нічого цього не маємо. Ставиться серйозне питання, аби підтримати розвиток волинського футболу». А в волинський містах і селищах практично усе футбольне господарство занедбане і немає найелементарніших речей, без яких розвиток гри неможливий.

«Нехай би голова облдержадміністрації зібрав голів районів і сказав: «Петро Іванович, в тебе у районі повинна бути команда». Повірте, у всіх куточках Волині люди хочуть йти на футбол. Заберемо в них футбол і що будемо робити? Нічого поки так не прославляє наш край, як ФК «Волинь», - резюмував Віталій Кварцяний.

Нагадаємо, що останнім часом футбольний клуб «Волинь» намагаються визнати неколективним членом Федерації футболу області. Це робиться для того, аби команда не могла брати участі в голосуванні й обранні нового керівника волинської федерації. Також втрата членства в організації загрожуватиме подальшому існуванню команди в Прем’єр-лізі. Адже для цього зникнуть законні підстави. Так, представники футбольного клубу стверджують, що перепони клубу чинять Василь Столяр і Борис Клімчук. Вони хочуть обрати головою федерації людину, котра буде для них вигідною.