"Евіан" з Бертольо вирвав перемогу над "Тулузою" завдяки пенальті в компенсований час

Динамо Київ 2 Листопада, 23:53 601
Евіан з Бертольо вирвав перемогу над Тулузою завдяки пенальті в компенсований час | 19-27
"Евіан" переміг "Тулузу" в матчі 12 - го туру чемпіонату Франції.

Гра, що відбулася на стадіоні "Парк де Спортс" в Ансі, завершилася з рахунком 2:1. На 52-й хвилині Серж Орье вивів "Тулузу" вперед, але вже через дев'ять хвилин Даніель Васс зробив рахунок рівним. Автор переможного голу - Седрік Монгонгу, який реалізував пенальті в компенсований час.

У турнірній таблиці Ліги 1 на даний момент "Евіан" займає 13-е місце, а "Тулуза " - 14-е. В активі обох клубів по 15 очок.

Евіан - Тулуза - 2:1
Голи: Орье, 52 ( 0:1); Васс, 61 ( 1:1); Монгонгу, 90+2 (2:1, пен).
Попередження: Саба, 39; Барбоса, 41 - Спаіч, 24; Сійя, 63; Нінка, 82.

Додамо, що орендований "Евіаном" у київського "Динамо" аргентинський хавбек Факундо Бертольо з'явився на полі на 66-й хвилині за рахунку 1:1, замінивши захисника Менса. А інші динамівці - Андрес Ескобар і Марко Рубен - залишилися поза заявкою на матч.