Юрій Мороз: «Радує, що у хлопців є відчутний прогрес у тактичному плані»

Динамо Київ 4 Грудня, 09:10 597
Юрій Мороз: «Радує, що у хлопців є відчутний прогрес у тактичному плані»
Тренер команди «Динамо» U-21 Юрій Мороз прокоментував перемогу у виїзному матчі із запорізьким «Металургом», а також оцінив виступ «біло-синіх» у першій частині сезону.

- Хлопці пройнялися цією грою й чудово розуміли, що нам потрібно було перемагати, аби продовжувати перебувати в лідируючій групі. Відрадно, що футболісти показали високу якість гри, особливо в першому таймі, коли був і контроль гри, і реалізація. Ми вже багато уваги не звертаємо на настрій команди, оскільки вони чудово розуміють, що цей компонент залежить у першу чергу від них самих.

- У першому таймі було забито три м’ячі у ворота суперника. Після перерви порахували, що завдання виконане?

- Ні, такого точно не було. У другому таймі ми так само володіли ситуацією, але більше в середині поля. Трохи не складалася гра в атаці, той же Циганков, який вийшов на заміну, двічі мав забивати, але дуже добре зіграв воротар «Металурга».

- Коли гравці «Металурга» почали грати брутально, не було побоювань, що ваші підопічні почнуть відповідати грубістю на грубість?

- Футболісти мають чудово розуміти, що коли супернику немає чого протиставити в ігровому плані, вони починають грати брутально. Ми просили своїх підопічних, щоб вони намагалися грати в межах правил, але при цьому жорстко, оскільки футбол – це, все ж таки, не балет. У зв’язку з грубістю збоку суперника намагалися менше борсатися із м’ячем, аби з найменшими втратами поїхати додому.

- Ті гравці, які виступають у Юнацькій Лізі УЄФА, сьогодні не відіграли повний матч. Це було побажання Унаї Мельгоси?

- Ми чудово розуміємо, що на цих гравців випало велике навантаження в осінній частині сезону, й намагалися рівномірно розподілити сили. Кожному ми надали можливість відчути гру, аби не випасти з ігрового ритму. Відповідно, після повернення додому вони почнуть готуватися до гри Юнацької Ліги.

- Як би загалом оцінили виступ команди в осінній частині сезону?

- З нашої точки зору – позитивно. Роботу, яку ми пропонували, хлопці сумлінно виконували. Найцікавіше, що в них є відчутний прогрес у тактичному плані – на сьогоднішній момент футболісти намагаються грати агресивно, пресингу вати на кожній ділянці поля, йти у відбір, та й тактична гра в атаці стала більш яскравою. Ось це радує найбільше.