Ігор Йовічевіч: «Буду тренером «Карпат» до 31 грудня, а далі подивимося.»

Футбол України 4 Грудня, 12:37 987
Ігор Йовічевіч: «Буду тренером «Карпат» до 31 грудня, а далі подивимося.»
Головний тренер «Карпат» на прес-конференції після гри з «Шахтарем» (3:0) розповів про своє майбутнє у львівській команді.
«31 грудня мій контракт підійде до завершення. Все, що міг протягом п'яти років, віддав клубу. Вважаю, можливий недолік досвіду і знань я компенсував своїм натхненням, позитивом, енергією, своїми амбіціями. Я перейняв досвід у інших кваліфікованих людей в клубі, передавав досвід підопічним. Вдячний клубу за те, що він мені дав. Дякую уболівальникам за підтримку. Вони і під час ігрової кар'єри, і зараз дуже добре впливали на мене. Я отримую енергію, яку і передаю своїм футболістам. Дуже радий, що був тренером «Карпат»! Повторюся, буду тренером до 31 грудня, а далі подивимося.

Футболісти сказали, що і далі хочуть працювати зі мною. Вони демократично висловили свою думку. Ми одна сім'я, наша сила якраз в єдності - таке рідко зустрінеш, і в Україні я назву всього пару команд, в яких такі сильні взаємини між тренерським штабом і гравцями. Львів - дуже специфічний регіон, і люди за характером відрізняються... Це футбол, зрештою, і тренери змінюються. Не буду я, прийде інший тренер, який буде кваліфікованим, буде так само давати результат, розвивати молодих футболістів. Ви бачили сьогодні, як багато їх грало. Через кілька років вони будуть грати, можливо, з ПСЖ в Парижі. Це реальність і це величезний досвід для нашого клубу, який є трендом в українському футболі», - цитує Йовічевіча офіційний сайт «Шахтаря».