Зінченко забив «Зеніту»

Футбол України 4 Грудня, 13:07 846
Зінченко забив «Зеніту» | 19-27
Гол українського півзахисника Олександра Зінченка допоміг ФК «Уфа» відібрати очки у «Зеніта».

В 18-му турі чемпіонату Росії «Уфа» в гостях виборола нічию у поєдинку з «Зенітом» (1:1).

На 36-й хвилині за уфимців відзначився 18-річний дебютант збірної України Олександр Зінченко, який провів на полі весь матч. «Зеніт» відігрався на 86-й хвилині, завдяки голу Гарая з пенальті.

«Зараз на емоціях всі хлопці кажуть, що пенальті в наші ворота не було. Але я вважаю, що треба просто переглянути епізоди і вирішити було чи ні. «Зеніт» - команда топ-рівня, яка демонструє хороший футбол в Лізі чемпіонів, тому для «Уфи» нічия на виїзді за такої божевільної підтримки пітерських уболівальників - велика заслуга.

У роздягальні настрій відмінний. Найголовніше, що хлопці не повісили ніс, настрій хороший. У нас є свої завдання, ми повинні виправляти багато помилок у другому колі», - цитує Зінченка «Чемпіонат».