Папа Гуйє: «Одного разу проти «Динамо» грав наосліп»

Динамо Київ 4 Грудня, 13:26 2026
Папа Гуйє: «Одного разу проти «Динамо» грав наосліп»
Захисник дніпропетровського «Дніпра» зізнався, що давно грає в контактних лінзах, та розповів про проблеми із зором, з якими йому довелося зіткнутися у матчі проти «Динамо» під час виступів за «Металіст».
«Все почалося років з шістнадцяти. У дев'ятнадцять, коли став навчатися в університеті, відчув, що зір швидко падає. Доктор каже, що краще вже не стане. Але й гірше не буде, якщо дотримуватися його рекомендацій. Граю я тільки в лінзах.

Коли я лінзи поставив, то начебто все йде як треба. Дискомфорту через лінз не відчуваю. Одного разу у мене випала лінза. І треба ж, у зустрічі з «Динамо»! Хвилині на двадцятій. Помічник вийшов на поле. Я взяв воду і став протирати очі. І зробив тільки гірше. Я потім взагалі нічого не бачив. Грав наосліп. Гра була дуже важлива. Якби я попросив заміну, Маркевич цього не зрозумів би. Програли 1:2. Було дуже неприємно. Після першого тайму вели 1:0, але в підсумку поступилися через мою помилку.

Чи міг зір вплинути і на фатальну помилку у грі з «Ньюкаслом»? Може бути», - цитує Гуйє Dynamo.kiev.ua із посиланням на журнал «Футбол».