Екс-динамівець Бутенін отримав річну дискваліфікацію за допінг

Динамо Київ 4 Грудня, 16:15 1022
Екс-динамівець Бутенін отримав річну дискваліфікацію за допінг
Український захисник Артем Бутенін відсторонений від футболу за вживання заборонених препаратів.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, 3 грудня 2015 року відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, на якому було розглянуто інформацію Комітету з етики та чесної гри по двом матчам за участі МФК «Миколаїв» Миколаїв та інформацію Спортивно-медичного комітету ФФУ щодо позитивної допінг проби футболіста Бутеніна Артема.

За результатами розгляду інформації Спортивного-медичного комітету ФФУ щодо позитивної допінг проби, футболіста Бутеніна Артема відсторонено від участі у матчах, що проводяться на всіх рівнях змагань, на один рік з моменту прийняття цього рішення, тобто до 2 грудня 2016 року включно.

Також КДК ФФУ рекомендував Всеукраїнській футбольній асоціації студентів провести розслідування щодо недбалого відношення при формуванні офіційної делегації на літню Універсіаду 2015 року, що призвело до виявлення позитивної допінг-проби у футболіста Бутеніна Артема.

Додамо, що у структурі київського «Динамо» Бутенін грав у 2006-20133 роках. Влітку цього року Артем проходив перегляд у молдавській «Зорі», але наразі у списку гравців цієї команди не числиться.