«Металург» З. - «Динамо». Стартові склади. LIVE

Динамо Київ 4 Грудня, 18:11 5038
«Металург» З. - «Динамо». Стартові склади. LIVE  | 19-27
До вашої уваги стартові склади та онлайн трансляція перенесенного 12-го туру «Ліги Парі-Матч» між «Металургом» З. та київським «Динамо».

«Металург» З: Шеремета, Демченко, Татарков, Ігнатенко, Кузнецов, Кулинич, Ковалевський, Гапончук, Корнєв, Ключик, Орелесі.

Лава запасних: Бабійчук, Клименчук, Ігнатьєв, Стефурак, Ізбедський.

«Динамо»: Шовковський, Антунеш, Хачеріді, Драгович, Морозюк, Петровіч, Сидорчук, Гармаш, Гонсалес, Ярмоленко,Теодорчик

Лава запасних: Рибка, Велозу, Рибалка, Гусєв, Кравець, Віда, Беланда

Онлайн трансляцію можна переглянути ТУТ.

Всім доброго футбольного вечора. Текстову трансляцію матчу для ваc проведе Биховець Олександр.

1. Матч розпочався! Це останній поєдинок для команд в цьому році у Чемпіонаті України.

2. Перша атака була у Металурга, але вона закінчилась невдалим пасом.

3. Дуже активно розпочали запоріжці, вже друга атака була у номінальних господарів, але Драговіч упевнено зіграв у своєму штрафному.

4. Кияни взяли під контроль м'яч, розпочинають свою атаку, поки що темп гри невисокий.

5. Антунеш робив навісну на Теодорчика, але там захисники виносять м'яч подалі від воріт.

6. Підопічні Чанцева зараз на відбій грають останні пару хвилин, кияни притисли суперника.

7. Ой який момент, Гармаш віддав на Сидорчука, Сергій з трьох метрів пробивав, але воротар відбиває.

8. Атака другим темпом відбулась, і кияни заробили кутовий.

9. ГООООООООЛ. Ярмоленко! Подача до штрафного відбулась, там Теодорчик головою пробив, але кне зміг забити, а м'яч відлетів до Ярмоленка, який метрів з 12-ти пробив у дальній верхній кут. 0-1!

10. Ярмоленка грубо вдарили по ногах, буде штрафний для киян.

11. Теодорчик пробивав після подачу, але Шеремета відбив удар поляка.

12. Продовжують кияни кружляти навколо штрафного опонента, багато ударів у нас вже було, а гол тільки один.

13. Потрібно набивати різницю в такому матчі, Шахтар в останніх матчах дуже сильно громив своїх суперників.

14. Ще один штрафний для Динамо, Хачеріді подумав, що він Марадона і поліз у обіграш двох гравців, йому це майже вдалося, однак збили Женю.

15. Гармаш віддав погану передачу на Теодорчика, м'яч в руках у Шеремети.

16. Теодорчик боровся у штрафному, його Кузнєцов збив, але Іванов пенальті не дає.

17. Порушення в атаці,Татаркова збили біля свого ж штрафного майданчика.

18. Атака Металурга зараз відбувалась, але Ігнатенко невдало віддав передачу і Хачеріді перехопив пас.

19. Дуже активно у відборі намагається грати Металург, проти Волині такого бажання точно не було помітно у грі запорожців.

20. Подача до штрафного Динамо, але там Морозюк на другому поверсі виграє боротьбу.

21. Єгор Демченко за зрив атаки отримує жовту.

22. Морозюк подав на ближню стійку, але там захисники переводять м'яч на кутовий.

23. Яка краса!!! Це Петровіч забиває! Розіграли кутовий кияни, Ярмоленко віддав в центр на Антунеша, португалець у дотик віддав на голову Петровічу, а той метрів с 10-12 пробив головою над Шереметою! 0-2!

24. Кутовий для Динамо буде зараз.

25. Відбились господарі номінальні, атака Динамо продовжується з самого початку.

26. Дерліс віддав непогану передачу на Гармаша, але Дениса корпусом відтер Ключик, буде від воріт.

27. Теодорчик фолить у атаці проти воротаря, високо підняв ногу Лукаш.

28. Офсайд у Татаркова, але як показав повтор, поза грою дуже спірний.

29. Пауза у грі, лежить гравець Металурга на газоні.

30. Трішки заспокоїлась у нас гра, але кияни продовжують домінувати.

31. Тримають динамівці м'яч, Шовковському віддали, щоб не змерз.

32. Антунеш пробив метрів з 35-ти, але м'яч застряг у ногах захисників.

33. Орелесі пробив з-за меж штрафного, але влучив у свого ж гравця.

34. Лежить Демченко на газоні, чергова пауза у грі.

35. Виводять гравця за поле лікарі, сподіваюсь з ним все добре.

36. Теодорчик знову пробивав з близькох відстані, але прямо в руки Шереметі.

37. Петровіч ледь дубль не зробив! Радосав пробив метрів з 20, але Шеремета у відмінному стрибку рятує команду від третього голу.

38. Ще одна пауза, два гравці Металурга зіштовхнулись, і отримали пошкодження.

39. Татарков робив навісну до штрафного, однак там СаШо на виході ідеально грає.

40. Теодорчик знову марнує нагоду, дуже довго крутився у штрафному у захисники винесли м'яч в аут.

41. Гармаша збили в центральній зоні, штрафний для киян.

42. Ярмоленко дуже сильно пробив у ближній кут, але трохи неточно.

43. Ярмоленко загрався, хотів обіграти пів команди, але зробив це невдало.

44. Ярмоленка збили недалеко від штрафного Металурга, дуже гостро зараз буде.

45. Розіграв Морозюк і Ярмоленко штрафний, після цього Андрій пробив, але несильно і прямо до рук Шеремети. У наступному епізоді отримує жовту картку Корнєв.

45+1. Три хвилини додав Іванов.

45+2. Фол в атаці, Гармаш фолить проти Корнєва.

45+3. Кутовий для Динамо з правого флангу.

ВСЕ! Перерва! Голи Ярмоленка і Петровіча ми побачили у первому таймі. 0-2. Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався!

47. Заміни у нас: Гонсалес і Ярмоленко відпочивають вже, а вийшли на поле Беланда і Гусєв.

48. ГОЛЛЛЛЛ. Гармаш після подачі від Морозюка пробив під поперечину! 0-3!

49. Демченко фолить проти Беланда на бровці.

50. Нічого не створили кияни після штрафного.

51. Кияни вже думками мабуть в Лізі Чемпіонів зараз, головне травм не отримати.

52. Металург вийшли в атаку, але невдало, не змогли навіть два паси зробити вдало.

53. Ключик у підкаті гарно зіграв, врятувавши команду від небезпечного моменту.

54. Теодорчик дуже старається, але якось незграбно і повільно грає, але є таке враження, що без голу він не піде з поля.

55. Драговіч після подачі пробивав у падінні, але Шеремета контролював ближній кут.

56. Петровіч отримує жовту.

57. Антунеш робив простріл, але невдало, буде від воріт.

58. Продовжують кияни тиснути, лише питання часу коли буде четвертий гол забитий.

59. Кравець і Рибалка розминаються, можливо, що хтось із них скоро вийде на поле.

60. Металург стоїть біля свого штрафного, лише чекає атаку Динамо, а кияни без бажання наближаються до володінь Шеремети.

61. Гусєва косять в центрі поля, можна було і жовту дати.

62. ГООООООООЛ. А я ж казав, що він не піде з поля без голу!! ТЕОДОРЧИК!!! Гармаш віддав передачу на Лукаша, а Тео головою переграє Шеремету! 0-4!

63. Гусєв лівою пробив, але вище воріт.

64. Який момент! Беланда віддав геніальну передачу на Гусєва, а Олег у притул не влучив у ворота!

65. Якось не схоже це на Олега Анатолійовича, такі моменти він зазвичай реалізує.

66. Офсайд у Корнєва.

67. Теодорчик йде з поля, а виходить Кравець.

68. Беланда перехопив м'яч, віддав на Кравця, але Артем не пішов на передачу на хід.

69. Знову Беланда віддав на Кравця, але Артем не пішов на дальню стійку і м'яч викотивсь за межі поля.

70. Юнес вже два моменти створив для Кравця, однак Крава якийсь сонний ходить.

71. Заміна. Кузнєцов йде з поля, а виходить Ізбедський.

72. Морозюк фолить у центрі поля.

73. Жодного моменту не було у Металурга, для Динамо цю гру можна вважати тренуванням.

74. Чанцев зараз на весь стадіон кричав, просив, щоб гравці грали на атаку, а не назад.

75. Ігнатенко пробив метрів з 40, але повз ворота.

76. Петровіч віддав погану передачу на фланг і буде від воріт.

77. Спокійно катають кияни м'яч, нікуди не поспішають.

78. Гусєв пробив у ближній кут метрів з 20, але Шеремета намертво забрав м'яч.

79. Грубий фол на правому фланзі, жовта картка для Гапочнука.

80. Навіс від Морозюка, Шеремета з другої спроби фіксує м'яч в руках.

81. Десять хвилин до кінця матчу, чекаємо ще голи, а то дуже сумний тайм у нас виходить, особливо останні хвилин 20.

82. Суперсейв Шеремети! Сидорчук з 3 метрів пробивав, його ніхто не крив, але кіпер Металурга відбив.

83. Кравець пробив головою після кутового, але повз ворота.

84. Хачеріді пішов у атаку, і його там збили. Буде штрафний.

85. 5 хвилин до кінця матчу, обидві команди дограють поєдинок.

86. Кутовий зліва буде для Динамо.

87. Пенальті!!! Драговіча збили.

87. ГООООООЛ. ГУСЄЄЄВ забиває. 0-5!

88. Динамо з гарним настроєм буде підходити до гри з Маккабі, а там так просто точно не буде.

89. Атакують кияни, але запалу вже нема давно.

90. Зупиняє гру Іванов, багато диму на полі, фанати постарались.

90+1. Одна хвилина додана.

90+2. ГОООООЛ Гусєв робить дубль, забивши гол з-за меж штрафного. 0-6!!!

ВСЕ! Динамо перемагає Металург з рахунком 0-6. Всім дякую за увагу, з вами був Биховець Олександр! Нехай щастить!