Прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 4 Грудня, 21:30 3967
Прес-конференція Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» після перемоги над запорізьким «Металургом» (0:6) попросив вболівальників підтримати команду у «закритому» матчі з «Маккабі» перед стадіоном.

- По-перше, потрібно подякувати футболістам і тренерам «Металурга», які, незважаючи ні на що, працюють та роблять свою справу. Дуже сподіваюся, що ця команда продовжить існувати та залишиться в чемпіонаті. Запоріжжя – це футбольне місто, зараз у нашій команді багато гравців із Запоріжжя. Сподіваюся, що знайдуться люди, яким небайдужа ця команда у їх місті.

Що стосується гри, то «Металургу» було дуже складно будувати команду з чистого листа, грати з 18-річними хлопцями. Для нас важливо було провести хороший спаринг, взяти три очки та змоделювати компоненти гри з «Маккабі». Думаю, що нам це вдалося.

- Відсутність Даніло Сілви – це тренерське рішення?

- У нас в обоймі є 23 футболісти, із яких непросто вибрати склад на гру. Радий, що хлопці нормально це сприймають. Десь грають одні, десь – інші. Стиль гри «Динамо», особливо в останній іграх, не змінюється, і за це я вдячний не лише хлопцям, які грають, але й тим, хто залишається на заміні та не потрапляє до складу. Іноді ми проводимо ротацію, але я повторюся, що у нас немає основного складу. Гравці, які виходять у певному матчі, - це і є основний склад.

- Чи буде вам важко налаштовувати команду на матч із «Маккабі» у зв’язку з тим, що ця гра пройде без глядачів?

- Звісно, це непросто для футболістів. Сподіваюся, що наші вболівальники підтримають команду хоча б на шляху до стадіону та перед стадіоном. Для хлопців важливо розуміти, що вони грають не для пустих трибун, а для глядачів. Підтримка вболівальників для нас дуже важлива.

Я пам’ятаю ігри, які ми проводили на Кіпрі та в Києві при пустих трибунах. Звісно, це непросто. Впевнений, що хлопці розуміють важливість гри з «Маккабі». Навіть зараз у роздягальні було видно, що кінцівка цього кола є стриманою, усі чекають матчу з «Маккабі». Вже після нього ми зітхнемо з полегшенням. Сподіваюся, що всі ми розуміємо важливість гри та серйозно підготуємося.

- Чи задоволені ви формою команди перед відповідальною грою з «Маккабі»?

- Давайте поговоримо про це після гри з «Маккабі».