Олег Волотек: «Блохін у пошуку»

Динамо Київ 3 Листопада, 14:27 571
Олег Волотек: «Блохін у пошуку»
Екс-півзахисник київського «Динамо» та луганської «Зорі» Олег Волотек поділився очікуваннями від очного матчу своїх колишніх команд, який відбудеться сьогодні в рамках 15-го туру чемпіонату України.

«Фаворит в цьому матчі - "Динамо". Але не треба забувати, що команда Блохіна знаходиться в процесі становлення і поки у киян все виходить не дуже гладко. Тому шанси забрати очки у "Зорі" є.

Незважаючи на перемоги в останніх матчах по грі динамівці виглядали не дуже переконливими. У команді достатньо кваліфікованих футболістів, з яких треба зліпити згуртований колектив. Тому Блохін в пошуку.

Разом з тим, не думаю, що на гостей всерйоз вплине відсутність Ярмоленка. В останніх матчах Андрій забивав багато, але, не думаю, що він для киян є тим футболістом, якого можна назвати ключовим. Зустріч з "Іллічівцем", коли "Динамо" забило переможний гол вже після видалення Ярмоленка, це чітко продемонструвала.

Підсумовуючи, скажу, що чекаю від "Зорі" хорошої гри. Команда у Вернидуба організована. Думаю, розуміє це і Блохін, якщо і зберігати когось перед матчем з "Туном", то одного або двох футболістів», - цитує Волотек «UA-Футбол».