Рауль Ріанчо: «Якщо «Динамо» не переможе «Маккабі», то й на продовження виступів у Лізі чемпіонів не заслуговує»

Динамо Київ 5 Грудня, 10:19 2988
Рауль Ріанчо: «Якщо «Динамо» не переможе «Маккабі», то й на продовження виступів у Лізі чемпіонів не заслуговує»
Після перемоги над запорізьким «Металургом» помічник головного тренера «Динамо» Рауль Ріанчо дав ексклюзивний коментар для «Футбол 24» про настрій гравців перед вирішальним матчем у Лізі чемпіонів.

- «Динамо» протистояв в цьому турі, м'яко кажучи, не найсильніший суперник. Чи було складно налаштовувати команду на таку гру?

- Це не та гра і не той суперник, який вимагає максимальної концентрації, але команда виглядала більш-менш серйозно, налаштувалася на гру. Дуже важко досягти максимальної концентрації, особливо коли гравці думають про майбутню гру з «Маккабі». Тим не менше, зіграли добре.

- Наступна гра з «Маккабі», по суті, відкриває команді шлях у плей-офф Ліги чемпіонів. Гравці готові до цього фінального ривка?

- В емоційному плані гравці добре готові, їх не потрібно додатково мотивувати. Навпаки, потрібно зберегти у футболістах спокій. Поки це найважливіша гра в сезоні. Якщо «Динамо» не зможе перемогти в цій грі, то й на продовження виступів у Лізі чемпіонів не заслуговує. Тому максимальна концентрація і мотивація зараз дуже важливі. Команда про це знає.

- Чим небезпечний «Маккабі»?

- Головний плюс «Маккабі» - це той факт, що їм нема чого втрачати. Якщо вони програють - для них це не буде трагедією, якщо переможуть - буде велике свято. «Маккабі» небезпечний саме тим, що нічого не втрачає при будь-якому результаті зустрічі. «Динамо» повинно зіграти так, як уміє. Грати як команда, і результат не змусить себе чекати.