​Олександр Кобахідзе: «Потенціал «Волині» дозволяє їй боротися за право в майбутньому сезоні стартувати в Лізі Європи»

Футбол України 5 Грудня, 15:43 666
​Олександр Кобахідзе: «Потенціал «Волині» дозволяє їй боротися за право в майбутньому сезоні стартувати в Лізі Європи»
Півзахисник луцької «Волині» Олександр Кобахідзе поділився думкою щодо перспектив своєї команди у поточних змаганнях чемпіонату України та Кубку України.

«Треба реально дивитися на речі. Потенціал «Волині» дозволяє їй боротися за право в майбутньому сезоні стартувати в Лізі Європи, але, думаю, на третє місце ми поки не тягнемо. Перед нами не стоїть завдання потрапити в єврокубки, але при нагоді не відмовимося від такої можливості.

Так, після 15-го туру у верхній частині турнірної таблиці чемпіонату України відбулися суттєві зміни, але, в той же час, я не став би говорити про якийсь спад «Дніпра». У минулому сезоні багато теж не вірили в команду, тим не менше вона до останнього боролася за зону Ліги чемпіонів, а на євроарені дійшла до фіналу Ліги Європи.

Перспективи «Волині» у Кубку України? Я б не відмовився підняти над головою цей трофей. Проте «Зоря» зараз у такому порядку, що пройти її буде дуже складно (саме з цією командою «Волинь«зіграє в 1/4 фіналу Кубка України, — прим.ред.). Але навіть якщо припустити наш вихід у півфінал, там напевно „Волині“ доведеться зустрітися з кимось із грандів», — цитує Кобахідзе dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».