​Семен Ключик: «Ми дали бій «Динамо»

Динамо Київ 5 Грудня, 18:00 828
​Семен Ключик: «Ми дали бій «Динамо»
Проти київського «Динамо» запорізький «Металург» грав дуже молодим складом. Але і в ньому був свій наймолодший гравець. Семен Ключик тільки готується зустріти своє 18-річчя.

Тим не менш, на матч проти динамівців представник славної металургівської династії вийшов у стартовому складі і відіграв всю гру. Після поєдинку Семену довелося витримати і невеликий допит клубної прес-служби

- Після матчу проти «Динамо», ви всією командою підійшли до запорізьких уболівальників, потиснули всім руки. Про що говорили?

- В першу чергу фанати подякували за те, що зіграли, за нашу самовіддачу. Думаю, що сьогодні був вже не Луцьк. Ми дали бій. На жаль, це ще не той бій... що є, то є .

-Що відчував, коли дізнався, що сьогодні вперше вийдеш в стартовому складі першої команди «Металурга»?

- Я думаю, що це були поки найкращі відчуття у моєму житті. Я йшов до цього, прагнув, працював. Спасибі Богу, що сьогодні моя мрія здійснилася!

- З батьком, Леонідом Семеновичем Ключиком, вже встиг обговорити це по телефону? (Леонід Ключик – легенда «Металурга», рекордсмен за кількістю матчів за клуб, директор металлурговской ДЮСШ – прим. прес-служби)

- Ні, ще не встиг. Навіть не уявляю, чи знав він про те, що я вийду в стартовому складі. Але здогадуюся, що він може сказати. Навіть, якщо, два м'ячі заб'ю або виграю все, батько скаже: «Ну нічого, є ще планка вище, є до чого ще прагнути».

- Наскільки складно або легше бути сином легенди «Металурга»? Це допомагає чи все ж накладає додаткову відповідальність?

- Якщо чесно, то я з самого дитинства чую щось на кшталт «це ж син Ключика, він повинен обов'язково заграти». Вважаю це тяжким тягарем відповідальності. Ні, я не скаржуся, але важкувато, складніше, ніж якщо б я був яким-небудь Іваном Івановим.

- Чим для тебе є запорізький «Металург»?

- Для мене це команда, в якій я з самого дитинства хотів заробити собі футбольне ім'я. Хочу, як і мій батько, стати легендою цього клубу. Хочу, щоб, коли говорили про футболіста Семена Ключика, то незмінно згадували б про запорізький «Металург».

- Що думаєш з приводу нинішньої ситуації в запорізькому клубі?

- Важка ситуація, дуже важка. Я вірю в те, що у «Металурга» буде майбутнє. Але, якщо ситуація складеться так, що доведеться перейти в іншу команду, то я буду буквально молитися за те, щоб всі проблеми в Запоріжжі розв'язалися і я зміг повернутися в «Металург». Хочу саме тут заробляти собі ім'я і стати найкращим...

- До речі, на кого рівняєшся? Кого міг би виділити, наприклад, в українському футболі у 2015-му році?

- Як захисник, спочатку скажу про колег по амплуа. Хочу відзначити Ярослава Ракицького. Потім, звичайно, виділю досвідченого Євгена Хачеріді. І в трійку найкращих обов'язково включив би Андрія Ярмоленка.

- А хто з екс-гравців «Металурга» був кумиром юного Семена Ключика?

- Юрій Маркін! Хоч я і не бачив вживу його гру, але я чув про неї багато хорошого. Знаю, що захисник Маркін дуже здорово грав. А з тих, чию гру бачив, виділю Тараса Степаненко.