Василь Сачко: «Чеснаков і Сімінін продовжили угоди, розмовляємо про новий контракт з Даллку»

Футбол України 5 Грудня, 18:28 467
Василь Сачко: «Чеснаков і Сімінін продовжили угоди, розмовляємо про новий контракт з Даллку»
Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко дав свій коментар щодо матчу 12-го туру Ліги Парі-Матч.
«Рівна гра, напруження, багато боротьби і гідні суперники. «Зоря» скористалася своїми моментами, а ми — ні. Ключова помилка Дитятьєва. Це футбол, і звинувачувати команду ні в чому. Не хотілося програвати. Старалися. Стилі схожі у нас із «Зорею». Нічого страшного не сталося,- цитує Сачка footboom.

Плануємо і дивимося в завтрашній день. Не треба «бігти попереду потяга». Щоб ставити високі завдання, треба багато працювати. Додавати в майстерності, створювати конкуренцію, посилюватися. Поки є як є. Важкий був період. Подякуємо хлопцям. Були травми, садна, образливі поразки і програні матчі. Були гарні ігри. Сьогодні теж старалися, зробили все можливе. Але треба робити надзусилля і забивати. Більш-менш рівно пройшли. Жалкувати не буду.

У деяких закінчуються контракти. Міщенко побажали удачі, він тепер вільний агент. Чеснаков і Сімінін продовжили контракти. Спілкуємося з президентом клубу і знаємо, які позиції треба посилювати. Розмовляємо з Даллку, він лідер команди, капітан, людина хороша, і сподіваємося, що він залишиться. Спасибі всім уболівальникам, відвідуваність у нас збільшилася. Шкода, що не на позитивній ноті йдемо у відпустку. Зберемося 12 січня. Потім два збори в Туреччині», — повідомив Сачко в інтерв'ю телеканалу «Футбол».