«Динамо» в першій частині чемпіонату: згадати все. Частина 1

Динамо Київ 6 Грудня, 00:12 1769
«Динамо» в першій частині чемпіонату: згадати все. Частина 1 | 19-27
1927.kiev.ua пропонує Вам згадати всі матчі «біло-синіх» у першому колі Ліги Парі-Матч 2015/16 сезону.

19.07.2015. 1-ий тур. «Сталь» (Дніпродзержинськ) - «Динамо» (Київ): 1 - 2

Перший матч в історії чемпіонату України між цими двома командами.

«Сталь»... Команда, яка взагалі не мала б грати в Лізі Парі-Матч, але за чотири дні до початку чемпіонату саме вони зайняли місце донецького «Металурга».

У складі «біло-синіх» головний тренер команди Сергій Ребров випустив одразу трьох гравців, придбаних у літнє міжсезоння.

У перші хвилини матчу новачок ЛПМ почав вправно покусувати діючого чемпіона країни, провівши дві гострі атаки. І вже на третій хвилині поєдинку їх старання були винагороджені. Після кутового та удару Іщенка м'яч влучив у ногу Велозу і від останнього зрикошетив у ворота динамівців.

Втім, такий клуб, як «Динамо», збити з пантелику не так просто, гості почали активно атакувати.

На 44-ій хвилині Буяльський після того, як Бандура парирував удар Ярмоленка, переправив м'яч у сітку воріт суперника.

На 52-ій хвилині мав місце бути найспекотніший момент зустрічі. Після навісу Сілви у штрафний майданчик «Сталі», м'яч влучив у руку захисника господарів (Іщенка), за що арбітром було призначене пенальті.

«Стальні» почали сперечатися з арбітром, за що Іщенко був вилучений з поля.

Пенальті на 53-ій хвилині спокійно і впевнено реалізував Олег Гусєв.

Аби за кількістю вилучень був рівний рахунок, Даніло Сілва на 61-ій хвилині, зігравши високо, не навмисно вдарив суперника в обличчя, за що й побачив перед собою червону картку.

Останні хвилини матчу динамівці атакували, намагаючись подвоїти свою перевагу, але стартова гра чемпіонату так і завершилася рахунком 2:1 на користь гостей.

------------------------------------------

Відвідуваність - 4 700 глядачів.

Головний арбітр: Юрій Грисьо (Львів).

Стартові склади

«Сталь»: Бандура, Адамюк, Іщенко, Пшеничних, Воронін, Васін, Кучеров, Каленчук (к) (Барановський, 54), Карасюк, Путраш (Котляр, 46), Гоменюк (Будник, 72).

«Динамо»: Рибка, Сілва, Драгович, Морозюк, Антунеш, Гусєв (к) (Беланда, 69), Велозу, Буяльський (Сидорчук, 83), Петрович, Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 87).

Попередження: Іщенко (52, 52), Воронін (53), Буяльский (58), Беланда (72), Ярмоленко (88).

Вилучення: Іщенко (52), Сілва (61).

Голи: Велозу (3, автогол), Буяльський (44), Гусєв (53, з пенальті).

Статистика матчу:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25.07.2015. 2-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Олімпік» (Донецьк): 2 - 0

З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що головна ціль киян - забити першими швидкий гол. І їм це вдалося.

Новачок «Динамо» Жуніор Мораєс, який з усіх сил намагався допомагати своїм парнерам, на 12-ій хвилині віддав гольовий пас на лідера команди Ярмоленка, який переправив м'яч у кут воріт Литовченка.

Небезпечних моментів у першому таймі було небагато, як і у другому.

У другій половині зустрічі арбітр матчу подарував гравцям «Олімпіка» шанс хоча б зрівняти рахунок.

На 52-ій хвилині Хачеріді побачив перед собою таку небажану другу жовту картку.

Але, залишившись у меншості, динамівцям все ж вдалося удвічі збільшити свої шанси на перемогу. Свій дебютний гол забив Жуніор Мораєс за хвилину до закінчення матчу.

Після цього удача зробила ще один презент для донеччан - на 65-ій хвилині «жертвою» червоної картки став Драгович.

Втім, футболісти «Олімпіка» шансом хоча б скоротити відстань до перемоги не скористалися, так і не створивши жодного небезпечного моменту до кінця матчу.

-------------------------------------------

Відвідуваність - 9 130 глядачів.

Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ).

Стартові склади:

«Динамо»: Рибка, Хачеріді, Віда, Драгович, Антунеш, Велозу, Беланда (Морозюк, 54), Рибалка, Ярмоленко (к), Кравець (Буяльський, 86), Мораєс (Петрович, 67).

«Олімпік»: Литовченко, Гришко (к), Огіря, Драченко, Гошкодеря, Моха (Шестаков, 76), Тищенко, Іса, Борзенко, Танчик, Кадімян (Лисенко, 46).

Попередження: Драгович (18, 65), Велозу (43), Хачеріді (48, 52), Рибалка (90+5) - Танчик (26, 87), Гошкодеря (40), Тищенко (49), Драченко (57).

Вилучення: Хачеріді (52), Драгович (65) - Танчик (87).

Голи: Ярмоленко (90+3), Мораєс (89).

Статистика матчу

02.08.2015. 3-ий тур. «Чорноморець» (Одеса) - «Динамо» (Київ): 0 - 2

З перших хвилин поєдинку одесити почали грати не лише в оборонний, а і в атакуючий футбол. Втім, гра «вічно першого» Шовковського і контроль динамівцями ходу матчу не дозволили «морякам» забити.

У першому таймі були шанси відкрити рахунок у Ярмоленка та у Рибалки, але на перерву команди пішли, не порадувавши глядачів забитими м'ячами.

Упродовж другої половини матчу помотали нерви вболівальникам «Динамо» і самі гравці, і фортуна, яка явно не хотіла, аби «біло-сині» забили. Але... У кінці кінців ця сама фортуна передумала і дала змогу на завершальних хвилинах матчу забити у ворота суперника Ярмоленку та Мораєсу.

На 89-ій хвилині Мякушко пробив по воротам суперника, влучивши в захисника «Чорноморця»; м'яч, відрикошетившись, опинився у Мораєса, який і відкрив рахунок у матчі.

Подвоїти перевагу вдалося забивній «десятці» киян: після організованої Мякушком атаки та блискучого паса м'яч було переправлено у ворота ЧО.

--------------------------------------------

Відвідуваність - 22 222 глядачів.

Головний арбітр: Юрій Мосейчук (Чернівці).

«Чорноморець»: Боровик, Хочолава, Ковалець (Смирнов, 86), Мурашов (Насімі, 78), Філімонов (к), Шаповал, Переверза (Соломка, 88), Нємчанінов, Мартиненко, Данченко, Петько.

«Динамо»: Шовковський (к), Віда, Антунеш, Морозюк, Гусєв (Мякушко, 73), Сидорчук (Гармаш, 66), Велозу (Кравець, 81), Рибалка, Петрович, Ярмоленко, Мораєс.

Попередження: Хочолава (39), Нємчанінов (45), Филимонов (49), Насімі (88) – Велозу (44), Морозюк (47), Антунеш (90+1).

Голи: Мораєс (89), Ярмоленко (90+3).

09.08.2015. 4-ий тур. «Дніпро» (Дніпропетровськ) - «Динамо» (Київ): 1 - 2

Гра фіналіста Ліги Європи минулого сезону і діючого чемпіона країни апріорі не може бути легкою. Саме тому гру команди розпочали дуже обережено.

Перший небезпечний момент кияни створили на 15 хвилині, а вже до середини першого тайму взяли ініціативу в свої руки.

На 21-ій хвилині ворота дніпрян врятувала стійка, але вже на 25-ій хвилині фарт перейшов на сторону «біло-синіх». Дуглас у боротьбі з Мораєсом неочікувано для самого себе відправив м'яч у ворота колишнього динамівця Дениса Бойка.

Аби виправити власну помилку, гравці «Дніпра» почали активніше підкрадатися до воріт Рибки, але динамівці, скориставшись обрізкою господарів матчу в одній з атак, на 40-ій хвилині подвоїли власну перевагу над суперником.

Удар у відповідь від «Дніпра» «Динамо» отримало на 50-ій хвилині, коли Федорчук повернув інтригу у поєдинок і дав надію своїм вболівальникам.

Але у битві «фіналіст ЛЄ vs чемпіон ЧУ» переміг все ж чемпіон з біло-синьою кров'ю.

Відвідуваність - 22 060 глядачів.

Головний арбітр: Юрій Можаровський (Львів).

«Дніпро»: Бойко, Папа Гуйє, Федецький (Калініч, 78), Де Матос, Дуглас, Канкава (Безус, 46), Лучкевич (Данило, 45), Федорчук, Ротань (к), Селезньов, Матеус

«Динамо»: Рибка, Антунеш, Віда, Драгович, Сілва, Рибалка, Гармаш (Сидорчук, 59), Велозу, Гусєв (к) (Морозюк, 71), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 83).

Попередження: Селезньов (2), Де Матос (22) – Гармаш (22), Велозу (86).

Голи: Федорчук (50) – Дуглас (25, автогол), Велозу (40).

15.09.2015. 5-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Карпати» (Львів): 3 - 0

«Динамо» не було б «Динамо», якби з перших хвилин не заволоділо грою і не почало б пресингувати суперника.

Рахунок відкрив Мігель Велозу на 22 хвилині, забивши гол не гірший, ніж забивають кандидати на нагороду імені Ференца Пушкаша.

«Біло-сині» трохи заспокоїлись після забитого м'яча, але зупинятися на цьому не збиралися.

У другому таймі футболісти команди господарів впевнено контролювали гру і контратакували. Таким чином, на 53-ій хвилині Андрій Ярмоленко, перегравши Кльоца, зарядив м'яч у ворота Мисака.

Остаточно свою перевагу гравці «Динамо» довели на 72-ій хвилині зустрічі, коли Мораєс після «смачної» передачі Ярмоленка головою забив гол.

Відвідуваність - 17 476 глядачів.

Головний арбітр - Юрій Вакс (Хмельницький).

«Динамо»: Шовковський (к), Сілва, Віда, Драгович, Антунеш, Гусєв (Мякушко, 68), Гармаш (Беланда, 71), Велозу, Рибалка, Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 75).

«Карпати»: Мисак, Гітченко (к), Костевич, Мірошниченко, Кожанов (Страшкевич, 61), Карноза (Кльоц, 46), Худоб'як, Голодюк, Ксьондз (Гуцуляк, 78), Пластун, Даушвілі.

Попередження: Мораєс (23), Велозу (90).

Голи: Велозу (22), Ярмоленко (53), Мораєс (72).

30.09.2015. 6-ий тур. «Зоря» (Луганськ) - «Динамо» (Київ): 0 - 0

Після вильоту з Ліги Європи луганчани були налаштовані боротись та чіплятись за призові місця в Лізі Парі-Матч.

У першому таймі небезпечних моментів глядачі так і не побачили. Більш того, динамівці, які перші 20 хвилин володіли хоча б територіальною перевагою, під кінець тайму взагалі повністю розслабились.

На другий тайм гравці обох команд вийшли більш серйозно налаштованими. Небезпечних моментів з обох боків барикад стало більше, аніж в першій половині зустрічі.

Втім, порадувати вболівальників голами футболістам так і не вдалося. Матч закінчився сухою нічиєю.

До слова, після цього матчу Сергій Ребров побив клубний рекорд, встановлений Валерієм Лобановським (безпрограшна серія з 34 матчів).

Відвідуваність - 6 800 глядачів.

Головний тренер: Костянтин Труханов (Харків).

«Зоря»: Шевченко, Караваєв, Сіваков, Пілявський, Каменюка (к), Гречишкін (Любеновіч, 69), Гордієнко (Танковський, 85), Малиновський (Ліпартія, 82), Хомченовський, Петряк, Будківський.

«Динамо»: Рибка, Антунеш, Хачеріді, Драгович, Сілва, Рибалка, Сидорчук (Гармаш, 65), Беланда (Буяльський, 75), Гонсалес (Гусєв, 65), Ярмоленко (к), Мораєс.

Попередження: Пілявський (11), Сіваков (54), Гордієнко (81), Шевченко (88), Ліпартія (90) – Беланда (30), Сілва (52), Рибалка (56), Антунеш (74), Хачеріді (90).

12.09.2015. 7-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Олександрія» (Олександрія): 3 - 0

Як завжди активні та ініціативні, динамівці перші півгодини матчу не випускали гостей з їх половини поля. Перший м'яч за господарів забив на 33-ій хвилині Денис Гармаш після передачі від Сілви.

А вже через 5 хвилин «Динамо» подвоїло свою перевагу над суперником.

На 38-ій хвилині зустрічі Андрій Ярмоленко виконав кутовий, віддавши пас Домагою Віді, який і записав гол на свій рахунок.

У компенсований час до атак вирішив підключитися захисник «біло-синіх» Даніло Сілва і зробив це доволі успішно, забивши з лівої ноги у дальній кут воріт Новака.

Матч з «Олександрією» став для киян таким собі тренуванням перед першою грою в Лізі чемпіонів з «Порту», адже у матчі вони були надзвичайно активні та випробовували різні комбінації.

Відвідуваність - 10 437 глядачів.

Головний арбітр: Олександр Дердо (Ільїчівськ).

«Динамо»: Шовковський (к), Хачеріді, Сілва, Віда, Антунеш, Гармаш, Велозу (Беланда, 69), Рибалка, Гонсалес (Гусєв, 69), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 76).

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Мягков, Пономар, Чорній (Коломоєць, 52), Запорожан (к), Грицук (Леонов, 77), Шендрик, Старенький (Таргамадзе, 71), Банада, Басов.

Попередження: Гонсалес (57), Сілва (71), Беланда (82) – Коломоєць (56), Банада (82).

Голи: Гармаш (33), Віда (38), Сілва (90+4).

20.09.2015. 8-ий тур. «Волинь» (Луцьк) - «Динамо» (Київ): 0 - 2

Хоч гості і розпочали матч активно, створювавши небезпечні моменти біля воріт суперника, та гравці луцької «Волині» показали, що з ними просто не буде. Вони блокували всі атаки киян і самі намагалися наближатися до штрафного майданчика Шовковського.

Але під кінець першого тайму, на 43-ій хвилині, кияни все ж змогли видихнути, коли Артем Кравець після передачі Беланда з 15-ти метрів пробив по воротам Шуста і відкрив рахунок у матчі.

На 62-ій хвилині матчу Денис Гармаш заробив пенальті, а Олег Гусєв, як завжди якісно, його реалізував. До речі, цей гол став для нього 50-тим за «Динамо» у чемпіонаті.

Останні хвилини гравці «Ворскли» провели на половині поля гостей, намагаючись змінити ситуацію на свою користь, але, як то кажуть, «пізно було пити боржомі, коли нирки відмовили».

Відвідуваність - 10 280 глядачів.

Головний арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

«Волинь»: Шуст, Насонов, Жуніч, Шабанов (Приндета, 46), Шіш, Кравченко, Політило (к), Герасимюк, Матей (Хомченко, 87), Шарпар, Діденко (Козьбан, 46).

«Динамо»: Шовковський (к), Сілва, Антунеш, Ярмоленко, Рибалка, Гармаш (Буяльський, 78), Гусєв (Гонсалес, 71), Кравець, Віда, Хачеріді, Беланда (Сидорчук, 62).

Попередження: Шіш (53), Шарпар (56), Кравченко (61) – Сидорчук (76), Сілва (87).

Голи: Кравець (43), Гусєв (62, з пенальті).

Другу частину статті чекайте на нашому сайті в найближчі дні.

Також пропонуємо вам подивитися статистичні дані київського «Динамо» у першому колі Ліги парі-Матч сезону 2015/2016.