Володимир Прийомов: «Були такі моменти, що тренуватись можна було лише у грі в сніжки»

Футбол України 6 Грудня, 09:39 845
 Володимир Прийомов: «Були такі моменти, що тренуватись можна було лише у грі в сніжки»
Найрезультативніший у році, що минає, гравець «Металіста» перед поєдинком з «Чорноморцем» поспілкувався з прес-службою ПЛ.

– Володимире, мабуть, оцінка всього футбольного року не надто залежить від останнього матчу. Які враження переважають?

– Рік вийшов неоднозначним. З одного боку, забив пару непоганих м’ячів. Однак команда знаходиться не на тому місці, на яке всі розраховували. Тому оцінку давати вкрай важко.

– Якщо брати весну, літо та осінь, забито 11 голів. Може, голи й не основне, але чи не дає це привід вважати рік успішним?
– Не знаю секрету і сам такої результативності. Можливо, стільки відзначився, тому що почали ставити у напад, де провів не один матч. У той же час раніше такої практики не мав, виконуючи лише обов’язки півзахисника. До переміщень вже звик, адже мені все одно, де грати в атаці – на вістрі чи з глибини. Нормально ставлюсь до всього. А до голів ставлюсь спокійно. Для мене результативна передача – те ж саме, що й гол. Головне, щоб команда досягала потрібного результату.

– У сьогоднішній ситуації, в якій опинився «Металіст», чи стоять спортивні показники на першому місці?
– Мабуть, що ні. Коли виходиш грати, а думаєш про проблеми, зосередитись на футболі не так вже й просто. Голова у всіх зайнята абсолютно іншими речами.

– Чи стали усі ці нюанси приводом жалкувати про переїзд до Харкова?
– Швидше, так. Усі ми професіонали, а значить, підписуючи контракт, очікуємо виконання взятих зобов’язань. Зрозуміло, що коли вони не виконуються, то це відчуваємо на собі не лише ми, а й наші сім’ї.

– Кажуть, що команда могла б грати краще у цьому складі. Себто грали не завжди на повну силу?
– Не зовсім так. Просто не вистачає умов для того, щоб повністю зосередитися на грі. А за таких обставин не кожен буде викладатись, як би це було за інших умов. Тут у кожного суто психологічний момент. І саме через це команда у цілому почала деградувати.

– Залишається матч з «Чорноморцем». Думки про нього ? Або ж є бажання чимшвидше піти у відпустку?
– Звичайно, хочеться виграти. Але було бажання, щоб обіцяне президентом хоча б частково було виконане за тиждень.

– Поділись враженнями від нинішнього «Чорноморця», адже за іменами «Металіст» сильніший, а у турнірній таблиці ви сусіди…
– Одесити вийшли на доволі непоганий рівень. Олександр Бабич прищепив гравцям своє бачення гри, у команди з’явився власний почерк. Молоді, яка нещодавно лише починала шлях у Прем’єр-лізі, було, безперечно, одразу складно. Зараз ці футболісти вже пройшли певну обкатку і виглядають сміливіше та переконливіше.

– Можливо, наступне питання не для діючого гравця. І все ж: «Металіст» та «Чорноморець» у скрутних ситуаціях для клубу обрали різні шляхи. Тобі який ближчий?
– Я не можу до кінця знати все, що відбувається у «Чорноморці». Хоча погоджуюсь, що там вирішили піти шляхом омолодження, ставки на власних вихованців. Що більш правильне, сказати не можу. Час, мабуть, розставить все по своїх місцях.

– Наскільки інтенсивно тренувались?
– Кожного дня по-різному. Були такі моменти, що тренуватись можна було лише у грі в сніжки. Впевнений, що, принаймні, зі стадіоном у неділю подібних моментів не виникне, і поле своєчасно приведуть до ладу.

– Хто точно не зможе вийти проти одеситів?
– Гадаю, тренер відштовхуватиметься від тієї основи, що перед цим провела поєдинок в Олександрії.

– Наостанок хочеться спитати про плани на відпустку та футбольний 2016 рік…
– Одразу поїду до рідних в Одесу. А про футбол важче загадувати. Для початку хотілося б визначитись, що буде із цим клубом. Хочеться зрозуміти позицію наших керівників, а вже після цього приймати рішення.