Жуніор Мораєс взяв участь у нагородженні учасників ХФЛ

Динамо Київ 6 Грудня, 12:39 1126
Жуніор Мораєс взяв участь у нагородженні учасників ХФЛ
Динамівський форвард нагородив учасників та переможців сезону 2015 року у Християнській футбольній лізі.

У Києві в урочистій обстановці відбулося нагородження учасників та переможців сезону 2015 в одному з найпрестижніших та наймасовіших спортивних турнірів міста - Християнській футбольній лізі. Участь у заході взяв нападник ФК «Динамо» (Київ) Жуніор Мораєс.

80 команд у шести лігах, близько 4000 футболістів, неймовірно висока конкуренція та незабутні емоції... Турнір ХФЛ в Києві проводиться з 2000 року, з кожним новим розіграшем набуваючи популярності і заманюючи до своїх лав все нових і нових учасників. Неймовірно висока конкуренція була і в нинішньому році, лауреатом якого, що вельми символічно, стала команда під назвою «Легенда». Саме їй дісталися найгучніші овації від колег-футболістів, а ще - красивий трофей, вручений одним із найкращих бомбардирів українського чемпіонату Жуніором Мораєсом і головним редактором журналу «Футбол» Артемом Франковим.

«Мені дуже приємно було дізнатися, що в Києві проводиться такий турнір, - розповів Мораєс. - Тисячі хлопців беруть у ньому участь, ведуть чесну гру, розділяючи християнські цінності. Таку ініціативу потрібно тільки підтримувати, про що я сказав організаторам турніру. Немає значення, це аматорське змагання чи Ліга чемпіонів. Скрізь важливо прагнення до досконалості і бажання бути першим».

У цей вечір Жуніор вручив медалі, грамоти, кубки десяткам команд і сотням футболістів, а після нікому не відмовив у автографі або спільній фотографії.

«Нам дуже приємно, що на святковий вечір прийшов один із найкращих гравців «Динамо» Жуніор Мораєс і редактор видання «Футбол» Артем Франков, - підводить підсумки сезону Артем Кондрашов. - У ХФЛ грають хлопці, які щиро люблять футбол, які в силу різних причин не змогли реалізувати себе в професійних командах і зараз намагаються показати себе тут. Рівень гравців достатньо хороший, багато хто б не загубилися і в Другій лізі. У нагородженні взяли участь всі команди шести ліг, ніхто не пішов невідзначеним. Мораєс не просто класний футболіст, він приклад для молоді: на полі, в побуті, своєю сім'єю. Він показує приклад, як жити молодій людині в цьому світі. Бачу, він любить простих людей».