Санжар: «Суддя під час гри підходить до нашого капітана і каже: вас життя ще не навчило, так я вас навчу!»

Футбол України 6 Грудня, 18:15 1259
Санжар: «Суддя під час гри підходить до нашого капітана і каже: вас життя ще не навчило, так я вас навчу!»
Головний тренер «Олімпіка» - про матч зі «Сталлю».

- Ви затрималися в роздягальні, були розборки?

- Розборки повинні бути не в нашій роздягальні, розмовляти потрібно з суддями, які всі єдиноборства трактують тільки в одну сторону. Кожну гру ми отримуємо стільки карток - у нас найгрубіша команда? Кожну гру - то видалення, то пенальті.

Я хлопцям сказав, що вони молодці, я ними задоволений. Задоволений тим, як грали в другому таймі. Прекрасно бачив і розумів: як тільки ми починаємо загострювати ситуацію і переходити в атаку, так у нас фіксують якийсь фол. То поза грою, то щось ще. Тому підтримав хлопців, сказав, що ми повинні стати тільки сильнішими.

Коли суддя під час гри підходить до нашого капітана і каже: вас життя ще не навчило, так я вас навчу! Після цього варто дивуватися, що як тільки слід бути якомусь зіткненню, нам відразу пред'являють жовту картку.

У пропущеному м'ячі є вина Мохи, який недопрацював. Винні самі. Не задоволений настроєм хлопців у першому таймі - я не звалюю все на суддів. Але те, що стосується другого тайму, навіть коментувати не хочеться, - цитує Санжара footboom.

- Згодні, що свої головні моменти «Олімпік» створив при грі в меншості?

- У першому таймі було важко грати, був пристойний вітер. У нас не завжди виходило швидко виходити з оборони. Було багато боротьби. А в другому таймі вже ми грали за вітром і гідно виглядали. Пішли удари, пішли моменти. Чогось не вистачило для того, щоб забити гол. Але, повторюся, в таких умовах практично неможливо добитися результату. Коли доводиться грати проти хорошої, сильної команди, яку ще й підтримують судді.

- У 16-ти поєдинках ваша команда набрала 13 очок. Як прокоментуєте цей проміжний результат?

- Враховуючи те, що команду ми будували фактично по ходу чемпіонату, я результатом і грою задоволений. Завдання, які перед нами ставили, команда виконує. Ми ще не до кінця укомплектовані. У цій грі у нас випало відразу кілька гравців групи атаки, і замінити їх не вдалося. Тому взимку постараємося доукомлектуватися і будемо продовжувати будувати команду.